Problémy se zažíváním

Stále větší množství lidí přestává věřit chemické medicíně a vrací se k tradičním přírodním lékům, které znali, a používali naše prababičky. Jednou z těchto, již výše zmíněných rostlin, jsou také plody rostliny Kustovnice čínské, neboli latinsky Lycium barbarum, které jsou též přezdívány rostlinou dlouhověkosti, byly a jsou v čínské medicíně užívány několik tisíc let, a to hlavně díky široké škále biologicky hodnotných látek, které její plody poskytují lidskému tělu.

Jelikož přípravek obsahuje polysacharidy, fytosteroly, kerotonoidy a nenasycené mastné kyseliny, což jsou nejdůležitější složky tohoto přípravku, které mimo jiné umožňují přijímání kvalitních látek do našeho organismu. Součástí těchto tablet kustovnice čínské je i plně rozpustná vláknina rostlinného původu, Inulin, který je obsažen ve fruktózových polysacharidech z čekanky. Tato látka napomáhá obnovovat střevní mikroflóru a umožňuje tak správnou průchodnost a zažívání v trávicím traktu, minimalizují nadýmání a zácpu.

Díky tomu, že tablety ani samotné bobule neobsahují lepek, syntetická barviva, aromata a ani konzervační látky, jsou vhodné i pro pacienty trpící bezlepkovou dietou a vegetariány. Nicméně i přes pozitivní vlastnosti a absenci jakýchkoliv chemických doplňků se tento přípravek nedoporučuje k užívání dětem a těhotným a kojícím ženám.

Obsah v jednom balení je 90 tablet. Doporučené dávkování by nemělo přesáhnout 3 tablety za den.

Kvalitní produkty od Naturvita

Česká společnost Naturvita a. s. patří, díky kvalitnímu a početnému sortimentu doplňků stravy k nejznámějším a nejvýznamnějším producentům vůbec. Tato instituce, stejně, jako její hlavní výrobní provozovna sídlí přibližně deset kilometrů od Zlína v obci Veselá.

Všechny výrobky vyvinuté a prodávané společností Naturvita a. s. s obsahem hořčíku, neobsahují lepek, laktózu a ani cukr a proto jsou vhodné, díky sorbisolu (výtažku z jeřabiny) a umělým sladidlům, pro diabetiky. Některé z těchto přípravků jsou vhodné také pro kojící a těhotné ženy, pokud by tomu bylo jinak, společnost je povinna v rámci legislativy informovat zákazníka o možných vlastnostech a účincích na obalu, nebo příbalovém letáku.

Sortiment této společnosti můžeme najít, nejen v lékárnách, ale také v celé řadě prodejen zdravé výživy. Při vývoji a výrobě nových produktů společnost zkoumá a zohledňuje nové poznatky v oblasti zdravé výživy a spolupracuje proto se specializovanými zdravotnickými společnostmi z celé České republiky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*