Pracovní příležitosti ve všech oblastech

V současné době mají na trhu práce významné postavení personální agentury, jejichž prostřednictvím firmy vyhledávají nové zaměstnance. Personální agentury si berou výběr vhodných pracovníků pod svá křídla, čímž šetří spoustu času samotným firmám. Na druhé straně stojí zájemci o práci, kteří si potenciální zaměstnání mohou vyhledávat také přes personální společnost. Nabídka práce je přehlednější a pestřejší.

Personální agentura Manpower

V tuzemsku působí společnost ManpowerGroup, která se představuje jako světová špička v poskytování inovativních služeb a řešení na míru. Po celé České republice má personální agentura Manpower vybudovanou síť poboček, na které se obrací jak firmy vyhledávající nové pracovníky, tak i zájemci o práce v nejrůznějších oblastech. Ať už vás zajímají volná pracovní místa v oblastech, jako jsou vývoj aplikací a systémů, správa systémů a hardware, marketing, PR, média, zemědělství, lesnictví, lidské zdroje, vzdělávání a další, společnost Manpower vás nabídkou maximálně uspokojí.

Pracovní nabídky ve Valeo

Chcete-li rozvíjet svou kariéru v automobilovém průmyslu, stačí překročit práh společnosti Valeo. Francouzský nadnárodní koncern Valeo, který v České republice disponuje třemi výrobními závody, se orientuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. Společnost Valeo obsazuje přední příčky v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku.

Pakliže hledáte vhodná volná místa ve Valeo, neboť vás profil této firmy zaujal, jistě si přijdete na své. Ve výrobním závodu v Humpolci se hledá EHS manažer, mistr výroby a manažer procesní kvality. V Rakovníku je volná pozice procesního inženýra, finančního konstruktéra a nákupčího plastových dílů. Chcete-li zůstat v hlavní metropoli, můžete ve firmě zabodovat jako softwarový inženýr, konstruktér či manažer IT.

Pracovní nabídky v Honeywell

Celosvětová firma Honeywell, která sídlí v New Jersey, má pobočku také v České republice. Specializuje se na vývoj, výrobu a renovaci součástí turbínových motorů, jež jsou využívány v leteckém průmyslu. Aktuálně výrobní závod v Olomouci postrádá ručního operátora, soustružník a svářeče. V budoucnosti se nabídka pozic bezpochyby zvýší, neboť firma se neustále rozvíjí a rozšiřuje.

Pracovní nabídky v Steelcase

Traduje se, že v okolí Ostravy je vysoká nezaměstnanost. Jestliže jste šikovní, zruční a cílevědomí, určitě vás nadchne práce ve Steelcase. Jedná se o nově vybudovaný závod, který byl otevřen v roce 2014. Dnes tak nabízí nové pracovní příležitosti v Ostravě.

Pokud nejste spokojeni se stávajícím zaměstnáním, stačí zhlédnout nabídku personální agentury Mangroup. Změnou zaměstnání se posunete ve svém pracovním životě na vyšší úroveň.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*