Jsou tmavé rtěnky vždy smyslné?

By: Christine Roth

Módní trendy se neustále mění, takže je tato otázka opravdu velmi složitá, nicméně na jaro tmavé rtěnky skutečně smyslné budou. Ovšem žena musí vědět, jak na to, aby její rty nepůsobily směšně, ale svůdně. Rty jsou studnicí do naší mysli, pomocí nich se dozvíme psychické rozpoložení daného člověka. Pokud máme špatnou náladu jistě naše koutky nesměřují směrem ven, ale spíše je máme stažené a směrem dolů.

Líčení rtů vyžaduje zkušenosti

By: Christine Roth

První tmavá rtěnka, kterou vezmete do ruky, jistě není tím pravým ořechovým. Je potřeba uvážit řadu dalších faktorů, které souvisí s výběrem odstínu (typologie pleti), ale také koresponduje s tvarem a dalšími vlastnostmi. Pokud vám tedy kamarádka slibuje, že její rtěnka jí vytvoří krásné, plné rty, u vás to může vypadat úplně jinak.

Efektní je líčení, kterým stáhnete ostatní barvy použité na svém obličeji. Výrazná rtěnka tak krásně vynikne na porcelánové pleti, která podtrhne sílu okamžiku. Stačí jen použít BB krém a styl holého líčení je na světě. K výrazné rtěnce nemusíte už tolik přemýšlet, jaké oční stíny použít, klidně na oční víčka můžete nanést pudrový odstín, který vás krásně zjemní. Na řasy použijte řasenku, která slibuje dokonalé prodloužení a vsaďte raději na něj, než na objem. Přirozený efekt řas doplňte o černou linku, která vaše oči nádherně orámuje.

Jak přesně nanést rtěnku?

Pokud máte při ruce štěteček a líčení na rty v tubě či paletce, budou vaše kontury daleko přesnější. Konturovací tužka už jen obtáhne ústa a dokáže je i zvětšit. Smyslnost rtěnky tak netkví jen v jejím odstínu, ale i ve tvaru vašich rtů. Pokud jsou vaše ústa úzká, s trikem zvětšení si hravě poradíte a pro muže svých snů se stanete rázem přitažlivější. Tmavé tóny samy o sobě mohou rty zmenšit, takže se nebojte využít náš tip s konturovací tužkou (o něco tmavší, než barva rtěnky), kterou si vytvoříte větší ústa a vyplníte rtěnkou. V současné době jsou možnosti i takové, o kterých se vám ani nesnilo. Tetováž rtů tak představuje revoluci. Na rtech se vyjímá americká vlajka, ale klidně i zvířecí motiv.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*