Pořiďte si luxusní povlečení z přírodních materiálů

Kdo by nemilovat pocit, kdy se po náročném dnu zachumlá do voňavých a příjemných peřin? Tento pocit vám ještě více umožní luxusní povlečení z bavlněného Mako saténu, či popřípadě také bavlněné Mako Jersey, které vám zpříjemní každou chvíli vašeho zaslouženého odpočinku a navíc dá vaší ložnici punc luxusu a jedinečnosti.

home-167734_640

Pořídit si luxusní povlečení z přírodních materiálů, jako je například již zmíněné Mako Jersey, či bavlněný Mako satén, je u zákazníků stále oblíbenějším druhem povlečení, zejména pro jejich hebkost a také prodyšnost. Právě proto, že je toto povlečení velmi příjemné na dotek, je usínání v něm doslova božským požitkem. Povlečení Mako Jersey je prostě a jednoduše zárukou vysoké jemnosti. Další jeho obrovskou výhodou, kterou ocení každý, je jeho nežehlivá úprava a také možnost sušit toto povlečení v sušičce. Ne o nic hůře se vám bude usínat v povlečení z bavlněného saténu, mezi jehož hlavní přednosti patří jedinečný a luxusní vzhled, vynikající absorpční vlastnosti a především také dlouhá životnost. Stejně jako již zmíněné povlečení Mako Jersey, tak si i saténové povlečení bez sebemenších problémů získalo velkou oblibu. Díky kvalitě materiálu si zachovává svůj původní vzhled. Můžete jej nespočetněkrát vyprat a i tak bude stále vypadat jako byste si jej právě přivezli z obchodu. Další výhodou, kterou oceníte zejména v letních měsících je chladivý povrch povlečení.

Povlečení Mako-Satén

Mezi nejjemnější materiály vůbec patří i luxusní povlečení z Mako-Saténu. Toto povlečení je opatřeno oboulícním úpletem o vysoké gramáži. Povlečení Mako-Satén je vyrobeno ze 100% bavlny z Egypta, což je jen dalším důkazem o tom, že se jedná o nejkvalitnější bavlnu na světě.

Povlečení z Mako-Saténu je považováno za jedno z nejpevnějších a nejjemnějších tkanin. O tom, že vám vydrží opravdu dlouho, vás pravděpodobně přesvědčovat nemusíme. Další výhodou tohoto povlečení je fakt, že se bez problémů přizpůsobí každému ročnímu období – v létě vás bude chladit a v zimě naopak příjemně hřát. Další vlastností, kterou bezesporu oceníte je dobrý odvod vlhkosti a jeho nežehlená úprava.laif

Povlečení Mako-Jersey

Toto luxusní povlečení Mako-Jersey se vyrábí jako oboulícní úplet o vysoké gramáži a jeho celková úprava jen zaručuje jeho vysokou jemnost. Jak jste asi už pochopili z předešlých odstavců, patří tato látka k těm nejjemnějším, které si můžete domů pořídit. Povlečení Mako-Jersey má mnoho výhod, mezi něž patří například skvělá prodyšnost a také perfektně absorbuje vodu. Ovšem největší výhodou tohoto ložního prádla je jeho snadná údržba, která nevyžaduje žádné žehlení, a bez jakýchkoliv problémů jej můžete nechat vysušit v sušičce.

povleceni-saten

Při samotné výrobě látky Mako-Jersey je použitý speciální pletací stroj. Látka je na tomto stroji pletená z 100% bavlny, která je velmi pečlivě vybraná. Stejně jako ostatní látky, které jsou pletené, má i tento materiál rub i líc. Na rubu můžete najít drobná očka a na líci zase svislé čáry, které jsou těsně vedle sebe.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*