Nová elegantní kolekce Pandora Reflexions

Šperky Pandora, které staví na chytrém spojení náramku a korálků, díky nimž si sama vyberete, čím chcete své zápěstí zkrášlit, jistě znáte. Aktuálně na trhu vládne nová kolekce Pandora Reflexions, která staví na eleganci, působí moderněji a dekorativněji než předchozí šperky. Pokud se cítíte být moderní ženou a ráda se zkrášlujete, je nová kolekce náramků a korálků od Pandory tím pravým pro vás.

Náramky ve třech různých barvách

Kolekce Pandora Reflexions přichází s třemi barevnými variantami. Klasickou stříbrnou doplňuje v minulosti velmi oblíbená Rose gold a zlatá (Pandora Shine). Při skládání korálků a přívěsků na svůj náramek se můžete držet jednoho barevného odstínů či je mezi sebou vhodně kombinovat. Náramek je již na první pohled zajímavý svým netradičním designem. Obsahuje velmi jemné textury, je lesklý a blýskavý, bude se tak na vaší ruce krásně vyjímat.

Nový pohodlnější systém navlékání korálků

Klasické náramky Pandora jste vždy, když jste chtěla navléct nový korálek, musela sundat, rozepnout a korálek našroubovat. Kolekce Reflexions však přináší novinku. Korálky jsou ve tvaru klipu a jdou tak na náramek snadno nacvaknout, a to i ve chvíli, kdy je náramek zapnutý.

Zkrášlí vás nejen náramky

Kromě náramků, na něž Pandora doporučuje navlékat 5-7 korálků (klipů), obsahuje kolekce Reflexions také bezpečnostní řetízky, které nacvaknuté na konci vašeho náramku zabraňují ztrátě přívěsků a korálků. Navíc díky nově dvojitému řetízku vypadají velmi elegantně. Jsou vyvedené ve stejném vzoru jako náramky. A také jako hodinky, které celou kolekci doplňují. Opět máte na výběr ze tří barevných variant. Velikou výhodou je jejich zabalení do pláště z chirurgické oceli, která nevyvolává alergické reakce a nečerná.

Náramky z této řady jsou kompatibilní výhradně s korálky Reflexions. Dominují jim abstraktní tvary, vybrat si ale můžete i přívěsek se srdíčkem či mašlí. Nasadit je lze na jakýkoliv produkt z kolekce, včetně hodinek.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*