Darujte pod stromeček pánskou tašku

Rádi byste darovali pánskou tašku pod stromeček, ale nevíte, jakou vybrat? Nejlepší bude, zaměřit se na její hlavní využití.

  • Pokud víte, že bude taška využívána především k nošení notebooku a pracovních dokumentů, volte manažerskou tašku, která notebook a dokumenty pěkně schová ve svých útrobách.
  • Pokud je potřeba přenášet pouze dokumenty bez laptopu, určitě bude vítána luxusní pánská kožená aktovka.
  • Pro volný čas je nejlepší pánská taška přes rameno, která má většinou nastavitelný popruh, takže se skvěle přizpůsobí svou délkou. Může mít elegantní nebo sportovní design. V každém případě však bývá vybavena kapsičkami se zipem, což je velmi příjemné.

Darujte pod stromeček dámskou tašku

Co se týká dámských tašek, tam je dobré volit podle toho, Jaký účel má dámská taška splňovat.

  • Dámská kabelka do práce musí být natolik prostorná, aby se do ní vešlo vše potřebné. Měla by být rovněž vyrobena z kvalitního materiálu. Některé ženy dávají přednost k dámským batohům, zejména kožený dámský batoh může působit velmi elegantně, dokonce se do něj vejde i notebook a další elektronika.
  • Ples, divadlo případně jiná společenská akce na večer nepotřebuje ani tak odolný materiál, jako spíše dámské kabelky, které budou ladit s botami a šaty. Co se týče velikosti a tvaru, účel splní jak praktické psaníčko, tak také menší kabelka crossbody dámská. Ta se tam bude hodit i na romantickou procházku do města.
  • Nákupy rovněž vyřeší dámský batoh nebo dámská taška přes rameno.

Vyberte si na bottega.cz

Teď, když už víte, podle čeho dámské a pánské tašky vybírat, měli byste vědět také to, kde je nejlépe nakoupit. Bottega.cz pro vás má kromě výše uvedeného připraveny pánské cestovní tašky, luxusní pánské tašky, dámské tašky Versace a další. Navštivte dotyčný web, rozhodně si vyberete.