Některé napodobeniny mohou často vonět lépe než originály

I přesto, že každý z nás disponuje vlastním originálním pachem, většinou se jím na veřejnosti příliš nechlubíme. I když pro někoho může být váš přirozených odér zajímavý, dokonce podmanivý, jiným se moc zamlouvat nemusí. Proto se také své tělesné pachy snažíme zakrývat různými uměle vytvořenými vůněmi.

Ty jsou však často docela drahé, zvláště jedná-li se o světové značky. Za ty ale nemusíte platit tak horentní sumy jako doposud. Existují totiž i jejich stejně kvalitní imitace.

Podmanivá vůně za pár korun

Je pravda, že značkové vůně mají skutečně něco do sebe, ale jejich výrobci si za to nechávají královsky zaplatit. I menší flakonky mohou stát i několik tisícovek. A to si každý dovolit nemůže.

Napodobeniny parfémů jsou tedy dobrou, a hlavně cenově dostupnou alternativou. Ve většině případů jde o skutečné kopie jedna ku jedné, i když můžete narazit i na produkty, jež za mnoho nestojí.

Naopak se ale dají koupit i imitace, které jsou o mnoho lepší než původní výrobky. Toto je ovšem individuální. Každému přeci jen voní trochu něco jiného. Naštěstí je z čeho vybírat.

Platí se hlavně za značku a obal, nikoliv za obsah

Nízká cena napodobenin není dána snad nekvalitou surovin či nedodržováním přesné receptury. U opravdu kvalitních napodobenin nepoznáte, zdali se jedná o značkový produkt nebo ne.

Vyšší cena známých výrobků je hodně dána jednak značkou, jednak i balením a flakonem. Je pravda, že drahé produkty vypadají skutečně prémiově. Toho však lze docílit i s napodobeninou. Plnitelné flakony na parfémy vypadají rovněž velice dobře a rozhodně nedělají ostudu.

Je rozumné je však používat pouze na jeden druh vůně či před použitím jiného typu parfému flakonek důkladně vymýt. V opačném případě by mohla vzniknout vůně nepříliš vysoké kvality.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*