Co darovat blízkými i obchodním partnerům? Investiční zlato!

Rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, kolegové a spolupracovníci navzájem či obce občanům. Ti všichni se tu a tam snaží obdarovat. Při různých příležitostech.
Dárkem dáváme obdarovanému najevo, že si ho vážíme. Jeho práce, toho, co v životě dokázal, nebo jen toho, že tu je pro nás. Pomůže vlídným slovem i moudrou radou. Láskou, vřelým slovem, objetím. Ať již se jedná o příbuzné, obchodní partnery, nepostradatelné prodejce, klíčové zaměstnance ve firmě a zahraniční návštěvy, bez dárků se zkrátka neobejdeme.

Co darovat?

Svátek, narozeniny, Vánoce, výročí. Možností, kdy blízké obdarovat, je hodně. Je však otázkou čím? Některé firmy svým zaměstnancům dávají firemní tužky, trička, diáře a těžítka. Je však otázkou, do jaké míry je ocení a zda neskončí někdy vzadu v šuplíku. To k investičnímu zlatu se určitě budou stavět jinak.

Třpytivé a hodnotné

Investiční zlato je dárkem třpytivým a hodnotným. A disponujícím významnou přidanou hodnotou. Investiční zlato si v dlouhodobém horizontu udržuje svou stálou cenu, která v dlouhodobém horizontu neklesá. Proto je také vyhledávanou investiční komoditou v době inflace. Zlato navíc obdarovaný kdykoliv bez problémů prodá, a to minimálně za jeho adekvátní hodnotu. Může na něm ovšem i slušně vydělat.

Zlate slitky, mince a medaile

V tomto ohledu jsou největší sázkou na jistotu zlaté slitky. Ty nejlevnější pořídíte za cenu 1500 Kč za kus. Můžete si ale koupit i slitek za 3 miliony korun. Pro velké investory, proč ne? Ti menší ale zřejmě dají přednost zlatu v diskrétnější podobě, ať již v podobě medailí či mincí. Ty je navíc možné ozvláštnit různými rytinami, jako jsou jména, data či znamení zvěrokruhu.

Vybírejte na zlate-mince.cz

Pražská mincovna vám ale na minci vyrazí třeba i titul. Oblíbené jsou i mince k výročí svatby. Spoustu pozoruhodných realizací najdete na e-shopu zlate-mince.cz. V nabídce jsou dárky pro muže, ženy i děti. Rozhodně doporučujeme si její nabídku malých dárků velké hodnoty prohlédnout. Určitě si vyberete.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*