Nehty, které vás okouzlí

Zajímavé, originální nehty plné fantazie, nemusíte mít pouze pro společenské události. Dnes už neplatí pravidlo, že lak na nehty musí splynout se zbytkem outfitu. Pokud však doladíte lak, s nějakým doplňkem oděvu, jako je šátek, šála, pásek, náušnice, ozdoby do vlasů, bude efekt a výsledný dojem mnohem zajímavější. Během dne se doporučují spíše lehčí a decentní odstíny. Na večer se barev a výstředností nemusíte tolik obávat. Pokud si nevíte rady, jakou techniku zvolit, přinášíme vám pár trendy tipů v oblasti nehtů 2014.

Tmavý lak na nehty

The dark side známé například u značek Jason WU, Vera Wang nebo Marchesa. Velmi tmavé odstíny nehtů mohou někoho pobuřovat a jiný na ně nedá dopustit. Pravdou je, že již několik sezón, tmavý lak na nehty vévodí přehlídkám. Vypadá velmi nadčasově, elegantně a nespoutaně. U tohoto stylu se doporučují nehty krátké, zapilované lehce do kulata. Mezi oblíbené barvy patří například tmavě zelená, tmavě fialová, vínová.

Nehty decoupage

Velmi extravagantně a zajímavě vypadají nehty inspirované zvířecí říši. V řadě ozdob decoupage naleznete však i motivy kytek, motýlů, ovoce a jiné. Toto zdobení nehtů je založeno na ubrouskové metodě. Je to speciálně upravený ubrousek, který se používá u modeláže nehtů. Lze použít na přírodní, gelové i akrylové nehty. Tato technika, je velmi oblíbená pro svou jednoduchost. Vyžaduje pouze trénink.

Nehty

Ombre nehty

Tento styl, je možné vidět v trendech barvení vlasů, kde barva plynule přechází z jedné do druhé. Při ombre stylu lakování nehtů, je potřeba dva odstíny laků v navzájem doplňujících se barvách. Na nehet se nanese světlejší odstín a nechá zaschnout. Poté si na připravenou podložku nakreslíte z každého laku kolečko, míchátkem se kolečka propojí a pomocí houbičky se nanese na nehet.

Nehty jako lentilky

Je velmi zajímavý styl, kdy se každý nehet nalakuje jinou barvou v pastelových odstínech. Není to nic složitého a nehty působí veselým dojmem. Pastelové laky na nehty můžete zakoupit kupříkladu ve specializovaném e-shopu Rajnehtu.cz.

Nahé nehty

Neboli Pale nails. Základem tohoto stylu jsou pěstěné nehty s upravenou kůžičkou. Tomuto stylu dominují co nejsvětlejší barvy jako je růžová, béžová, tělová nebo perleťová.

Metalické odstíny

Pro tento styl, se používají kovové odstíny zlatá, stříbrná nebo běžné barvy, s přidáním mikročástic. Pokud budete mít metalický lak na nehty, zvolte ve stejném odstínu i líčení očí. Sáhnete- li po laku stříbrném, zvolte stříbřité oční stíny. Krásně se to doplní a působí to celistvě.

Barevná francouzská manikúra

Francouzská manikúra je stále žádaná v jakékoliv barevné obměně. Pokud se vám omrzela klasická, můžete kombinovat i jiné odstíny, které spolu ladí. K dokonalému přechodu dvou laků, vám pomohou nalepovací šablonky, ty mohou být různých tvarů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*