Luxusní parfémy, které mají jiskru

Mám obrovskou slabost pro parfémy. Můj muž mi každý rok k našemu výročí vždy jeden nový parfém věnuje. Bylo to totiž mé toužebné přání a nepřála jsem si nikdy nic jiného. Manžel mě ovšem velmi rád zahrnuje dárky a to i těmi, které nejsou zrovna dvakrát levné a tak jsem jednoho dne, k našemu pětiletému výročí seznámení, od něj dostala dva překrásné luxusní parfémy, které mi doslova vyrazily dech. Chvíli jsem se obávala, aby se mi přítel trefil s parfémy do vkusu, ovšem po otevření první lahvičky s neodolatelnou přírodní vůní citrusů, byla jakákoli má obava, ta tam. Je vidět, že mě můj partner naprosto dokonale zná.

Luxusní parfémy, které miluji

Mám nejednu kamarádku, která mi sice řekne, že má ve své koupelně minimálně dva luxusní parfémy, ovšem těmi se voní pouze výjimečně a to tehdy, jde-li například na ples, firemní večírek či dokonce na rande. To je ovšem dle mého názoru obrovská chyba. Parfémy mají být totiž od toho, aby nám dělaly společnost každý den. Nehledě na to, že každý parfém po čase ztratí svou jiskru, kterou měl na své začátku a tak se ne vždy musí takovéto „šetření“ s kapkami parfému vyplatit. Já naopak své milované parfémy používám den, co den. Je mi naprosto jedno, zda jdu pouze na nákup do supermarketu či na vycházku se svým psem. Vonět chci kdykoliv a za každých okolností a tak to má, alespoň dle mého názoru být.

Nebojím se experimentovat

Je pravda, že pokud bych si měla vybrat dva nejoblíbenější luxusní parfémy, budou to jistě ty, které voní po přírodních produktech. Miluji totiž citron, pomeranč a také všemožné květiny, do kterých jsem takřka blázen. Čas od času se ovšem nebojím sáhnout po parfému, který má trochu výraznější šmrnc a ráda vždy uvítám příjemnou změnu, které díky podobné volbě dosáhnu. Má fantazie nezná limity a domnívám se tak, že není nic špatného na tom, čas od času vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového, neobyčejného a přitom tak jedinečného, jako je oslňující vůně peprného parfému.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*