Vylaďte svůj outfit zajímavou dámskou taškou

Tašky jsou především ženská záležitost. A ženy si je vybírají zejména podle toho, za jakým účelem je nosí. A samozřejmě i podle toho, jak je nosí nejraději – zda dávají přednost dámské tašce přes rameno, dámské kabelce do ruky nebo raději vyrazí s dámským batohem. Rozhodující pro výběr dámské tašky je samozřejmě také design. Vždyť dámské batohy, dámské kabelky či dámské tašky přes rameno musí dokonale ladit s outfitem. Padnout musí také k botám, klobouku či rukavicím. Je ale skvělé, že v dnešní době je možno ladit doplňky s oblečením podle mnoha různých kritérií. Svůj styl si tedy najde každá žena, zejména když bude nakupovat u brandwear.cz.

Pánská taška přes rameno  – dobrá volba za všech okolností

Úvodní zmínka o tom, že taška je především ženskou záležitostí, není úplně na místě. Svou významnou roli hraje i pánská taška. V současné době je neodmyslitelnou součástí výbavy každého správného muže. Tak třeba taková pánská taška přes rameno se hodí jak do práce, tak při pochůzce městem. Možná vás to překvapí, ale tašky přes rameno pánské, pokud je zvolen odpovídající materiál a barva, perfektně padnou třeba i k obleku. S takovou taškou budete mít, pánové, vždy volné ruce k telefonování či k popíjení kávy. Pro cestování však raději použijte pánskou cestovní tašku.

Ulovte, pánové, dámu na svou tašku

I pánské tašky však mohou mít mnoho podob. Svědčí o tom například manažerské tašky či chcete-li luxusní pánské kožené aktovky. Taková hladká, černá či hnědá pánská kožená taška by měla doplňovat image každého manažera. Navíc taková luxusní pánská kožená aktovka dokáže spolykat spoustu papírů, nejen notebook. A je tu samozřejmě ještě další efekt. Tak

jako dámská taška versace či kabelka crossbody dámská přitahuje pozornost mužů, tak manažerská taška přitažlivě působí na ženy. Nevěděli jste to?