Líčení na jaro – inspirace v květinách a lesních plodech

By: Debs (ò‿ó)♪

Chcete být připravená na jaro se vším všudy? K dokonalému outfitu se hodí i exkluzivní styl líčení. Trendy se v tomto ohledu neustále mění od holého líčení k extravagantnímu a naopak. Je tedy potřeba ujasnit si, jak se na jaře budeme krášlit. Již z názvu jsme vám napověděli, že se bude jednat nejčastěji o pastelové tóny, především v odstínu růžové až fialové. Dále nic nezkazíte teplými tóny broskve nebo narcisu. Budete vypadat úžasně.

Kolekce na jaro se tak nese v duchu květů

Představte si květy rostlinek, které by se vás pomyslně dotkly svými okvětními plátky, dodají vaším očím úplně jiný nádech. Pokud máte paletku stínů, nebojte se jednotlivé odstíny smíchat dohromady. Dostanete tak barvu, která je opravdu netradiční a každého upoutá. Růžovou nešetřete, budete vypadat svěže, jako byste právě vstala. Hodí se vám na tváře, ale i jako oční stíny.
Jak nanést stíny, abyste byla šik

By: Debs (ò‿ó)♪

Vnější okraj víčka přetřete růžovou barvou, na vnitřní koutek použijte žlutou. Budete vypadat jako právě rozkvetlá květina, na které ulpívá i část pylu. Proměňte se v živý květ a dejte tak všanc svou křehkost a krásu. Další možností je tato kombinace s fialovou na víčka a modrou na vnitřní koutek. Vaše řasy ještě jemně poprašte očními stíny, nijak více nezvýrazňujte nebo jen lehce (pokud je to pro vás nezvyk). V tom je od předešlých trendů opravdu změna. Zatímco se výrazné řasy nosily i při běžném denním líčení, je to na ústupu. Efektu motýlích křídel docílíte i bez řasenky. Čerstvost líčení podtrhnete bezbarvým gelem, který dodá na obočí a vlasech mokrý „look“ jako jarní rosa.

Rty jako malina nebo ostružina

Rty nemalujte křiklavě, snažte se, aby korespondovaly s výběrem očních stínů. Když zvolíte tmavší, uberte na intenzitě očních stínů. Lesk na rty s uhlazeným obočím dodá vaší tváři projasnění, které ještě umocníte rozjasňovačem. Sametový make – up dodá pokožce pružnost a mladší vzhled. Pokud vám z nějakého důvodu nesedí růžová nebo fialová, prokombinujte žlutou s modrou nebo oranžovou s hnědou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*