Online kurz Business English

Angličtina je nejrozšířenějším světovým jazykem zejména při oficiálních příležitostech a také v obchodní konverzaci. Zejména obchodníci proto určitě přivítají možnost, jak se v obchodní angličtině zdokonalit, aniž by se museli věnovat pravidelné výuce nebo navštěvovat kurs angličtiny pro pokročilé apd.

Stačí si zakoupit Online kurz Business English, což je skvělá příležitost ke zdokonalování znalostí anglického jazyka používaného v obchodním styku. Online kurz si prostě pořídíte jen pro svou potřebu, a můžete jej využívat podle svých časových možností, kdykoliv se vám to hodí, ale také když to zrovna potřebujete. Je to výhodné například v situacích, kdy máte před sebou obchodní jednání, na kterém vám záleží.

 Stačí si v pohodlí svého domova ve volných chvílích pustit Online kurz Business English a připravit se v klidu a bez stresu na situaci, která vás čeká. Na mnohé výrazy, nebo běžné fráze či člověk v nervozitě nevzpomene, a proto se vyplatí si je třeba několikrát zopakovat, abyste se pak mohli soustředit na podstatné věci a nehledat v paměti slovíčka. Online kurz vám pomůže v učení a opakování běžných i méně používaných frází, které se uplatní například při vzájemném představování, telefonování či rozhovorech o zaměstnání nebo podnikání.

Největší výhodou online kurzu business english je skutečnost, že shrnuje nejdůležitější a nejfrekventovanější fráze používané v jejich typických situacích, a které se objevují v běžném praktickém obchodním styku.

Online kurz Business English je rozdělen na čtyři kurzy včetně příslušné gramatiky a slovíček. Každý si může vybírat podle svých momentálních individuálních potřeb. Podle toho, co vás čeká, se můžete naučit určité fráze, případně si zopakovat to, co jste se už kdysi naučili a během času pozapomněli. Pokud vás čeká například obchodní telefonické jednání, můžete si zopakovat lekci Telephoning, shrnuje ty nejdůležitější situace a při telefonování si budete určitě jistější. Stejně to platí před osobním jednáním, na které se můžete připravit lekcí Meetings, Conversations či Presentations. Své nabyté znalosti si můžete v tomto kurzu i otestovat. Jedinečné je na této virtuální výuce to, že se můžete k jednotlivým lekcím či pasážím průběžně vracet, což je samo o sobě i účelem a smyslem každé výuky. Nejvíce a nejlépe si člověk zapamatuje neustálým opakováním.

Presentation

Účelem tohoto kurzu je naučit se vhodným frázím používaným například při zahajování prezentace, odpovídání na dotazy, naučit se prezentovat čísla a grafy, zdůrazňovat nejdůležitější body, shrnout dané téma atd. Výhodou kurzu je, že zahrnuje jen nejdůležitější situace a fráze, které se v praxi používají. Obsahuje celkem 15 lekcí, ze kterých si každý může vybrat to, co právě potřebuje a buď se to naučit nebo zopakovat.

Telephoning

Zde se naučíte nebo si osvěžíte v paměti jak přijmou hovor, jak oslovovat, domluvit si schůzku, případně jak zvládat námitky nebo vést konferenční hovor. Rovněž tento kurz obsahuje 15 lekcí a ty nejběžnější fráze a situace.

Meetings

Pro různá obchodní setkání se vám budou hodit běžné fráze používané při domlouvání schůzek, vysvětlování, vyjednávání, vyjadřování souhlasu či nesouhlasu a dosahování kompromisů. V patnácti lekcích jsou ty nejpoužívanější fráze.

Conversation

V devatenácti lekcích se můžete naučit nebo si prověřit znalost zřejmě nejčastějších frází, které využijete při vzájemné obchodní konverzaci v anglickém jazyce. Naučíte se představovat, vést rozhovor o zaměstnání či podnikání, jak se loučit, případně jakým způsobem nabídnout pomoc.

Anglický jazyk se lze učit v každém věku a možná, že nyní je ten pravý moment, abyste učinili ten správný krok ke zdokonalení svých schopností. Obchodní kurzy angličtiny vás připraví nejen na jednání s klienty ze zahraničí, ale také na celou řadu běžných situací ze života.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*