Krása a zdraví ňader díky přírodě

By: TheChanel

Která z žen by netoužila po krásném zdravém poprsí, na které by byla pyšná? Mnoho žen používá výrobky nejrůznějších pharmaceutických společností. A ještě větší počet žen se svěřuje do rukou plastických chirurgů. Pokud se Vám ani jedna z těchto variant nezamlouvá, nevěšte hlavu. Jsou zde i další způsoby, které nabízí samotná příroda.

Bylinky

By: TheChanel

Existuje celá spousta bylinek, které pomohou jak ke zdraví ňader, tak i k vylepšení jejich vzhledu. Pro zdravá prsa můžeme využít například květy lípy, bezu, třezalku, damiánu, hořec, měsíček či šalvěj. Tyto bylinky můžeme různě míchat a dělat z nich tinktury nebo čaje. Pro zlepšení estetičnosti prsou se často používají, podle orientálního receptu, semena pískavice řecké. Ty prsům dodávají pružnost a tvar a působí také jako afrodisiakum. Dalšími podpůrnými látkami je zinek a omega 3 a 9 nenasycené mastné kyseliny, které jsou obsaženy například v dýňových nebo lněných semínkách.

Přírodní minerály

Pro prokrvení prsou je velice vhodný solný peeling. Ten pomáhá odstranit z pokožky odumřelé kožní buňky a prsa po něm zůstávají krásně hebká a pevná. Dalším způsobem jak ošetřit ňadra jsou mořské řasy. Ty při styku s pokožkou uvolňují minerály, stopové prvky a další látky, které napomáhají prsům udržet si pevnost a krásu.

Voda
I samotná voda může napomoci ke zpevnění prsou. Stačí pouze věnovat několik minut ve sprše právě masáži ňader pomocí vodního proudu, nejdříve teplou a poté i studenou vodou.


Tantrické cvičení

Další možností je vyzkoušet tantrická cvičení, která mohou pomoci posílit oblast ňader i podbříšku. Tato cvičení se provádějí za pomoci krystalu a masáží prsou. Jedná se o velmi specifické cvičení, které není pro každého a jeho účinky musí posoudit každý sám.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*