Kam zavolat, když potřebujete elektrikáře v Praze?

Všichni dnes studují vysoké školy, ale šikovného řemeslníka, aby člověk pohledal. Komu máte zavolat, když vám nejde proud a nahození jističů nefunguje? Na koho se obrátit, pokud potřebujete zapojit nový elektrospotřebič? Máme pro vás konkrétní telefonní číslo!

Stejně jako funguje lékařská pohotovost, existuje i elektrikářská pohotovost. Tedy minimálně v Praze. Jestliže by vám pomohl elektrikář Praha 9, s klidem se můžete obrátit na společnost Elektro Elefant. Zavoláte-li ve dne, pomoc přijede do 60 minut. V noci do 90 minut.

Nečekejte do rána, volejte ihned

Na elektřině jsme dnes úplně závislí, moc bychom toho bez ní nezvládli. Většina z nás by si neuvařila, nezatopila, nemohli bychom pracovat, ani se bavit. Elektrikář Praha 10 to chápe, proto je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dojede za vámi kamkoliv po Praze a okolí.

V jakých případech volat elektro pohotovost?

Jestliže vám přestala fungovat elektřina, nejdříve zkuste nahodit jistič. Ten pro váš byt, popřípadě ten hlavní, co se nachází pravděpodobně někde ve společných prostorách chodby. Nevíte-li, kde se jističe nachází, raději volejte elektrikáře. V případě, kdy jistič nahodit nelze, pořád padá dolů, odpojte nějaký spotřebič. Obvod je přetížený. Pak půjde nahodit. Pokud ani tohle nepomáhá, rozhodně volejte.

Elektro pohotovost lze volat v případě jakékoliv elektrické havárie, ale také za účelem zapojení domácích elektro spotřebičů, revize elektrických rozvodů a hromosvodů. Elektrikář je způsobilý taktéž posoudit výši škody a vydat potvrzení pro pojišťovnu.

Spolehněte se na ty nejlepší

V Elektro Elefant pracují dobře vyškolení elektrikáři, kteří se neustále vzdělávají, disponují všemi platnými certifikáty a zkouškami. Neváhejte si do telefonu uložit linku 777 964 900, která funguje nonstop. V případě nenadálých potíží už nebudete muset nic složitě hledat, prostě jen číslo vytočíte.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*