První tetování: Tipy, jak si vybrat správně

První tetování je bezesporu velká věc u každého z nás. Pořízení prvního tetování je mnohem víc, než se na první pohled zdá. V poslední době se tetování těší opravdu velké oblíbenosti, proto není divu, že jste se nechali také zviklat na tento typ umění. Jak si ale vybrat správný návrh či správné studio?

Design

Vybrat si design tetování není nikdy snadné. Koneckonců tetování je něco, co vás bude provázet po zbytek života, takže najít správný design a tatéra je nesmírně důležité. Ačkoli to může znít jako zdlouhavý úkol, musíte provést náležitý průzkum. V tetovacím salonu Praha vám poradí od samého začátku – můžete si vybrat konkrétní design a společně s tatérem jej upravit do finální podoby, která vám bude vyhovovat. Vždy, ale opravdu vždy mějte na paměti konečný výsledek, než se tatér pustí do práce. Musí to být přesně to, co chcete, jinak si vezměte ještě nějaký čas na přemýšlení.

Osobní vazba

Tetování je něco, co vás provází celým životem – proto by mělo i s vaším životem mít určitou vazbu. Nejde jen o to, jak tetování vypadá, ale také o to, zda souvisí s tím, kdo jste, s vaší osobností a zda ho cítíte ve svém srdci. Pokud se na své tetování můžete podívat i po několika letech a stále se vám bude líbit, pak jste si vybrali správný design. Pokud nemáte tu správnou představivost, v tetovacím studiu Praha můžete třeba tatérovi prozradit, co je vašemu srdci blízké a on už vám může navrhnout, do jakého designu by se daly vaše zájmy zahrnout.

Nechte si poradit

Nikdy není na škodu se před podstoupením prvního tetování informovat o celém procesu u někoho, kdo již tetování má. Všechny důležité informace se ale samozřejmě také dozvíte přímo v tetovacím studiu. Přizvěte si také k rozhodování někoho blízkého, kdo vás zná a může objektivně zhodnotit, zda se vámi vybraný design hodí k vaší osobnosti.

Vždy mějte na paměti, že tetování je prostě na celý život, takže se raději vyhněte konkrétním jménům. Už máte vybráno?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*