Dárek pro motorkáře

Máte doma miláčka motorek, kterému nevadí jízda po praskajícím sněhu a krosení na sněhových závějích si doslova užívá? Rukavicemi na motorku ho v chladných dnech určitě neurazíte.

Dvouválec, nebo bzučící vysavač? Pořádná mašina, nebo kozí dech? Šestka nebo litr, bikerská rychlost nebo chopper pro kochání se krajinou? Rozdílnosti vybraných miláčků jsou nekonečné a nepodstatné. Podstatná je bezpečnost. Nadělte vašemu fandovi k jeho miláčkovi praktickou věc od MBW – moto rukavice. Jízda na srazy, nebo jen tak s kámošema na vyjížďku pro potěšení, na sněhu, v bezpečných rukavicích od MBW. Je to i pro váš klid.

Dámské i pánské moto rukavice

Červená je barva Vánoc. Červená může být i barva rukavic. Pořiďte svému drahému HC RED moto sportovní rukavice v černočerveném designu. Měkké a pohodlné rukavice splní svůj účel v zimě dvojnásobně. Zahřejí a pomohou, pokud by nedej bože došlo ke sněhové kolizi. Obsažený karbon výborně ochrání při pádu. Díky dvojímu zapínání na suchý zip kolem zápěstí vašeho drahého ochrání. Je váš protějšek spíše elegantní? Vsaďte na kůži. ROAD WARRIOR koženo-strečové pánské moto rukavice s plastovými chrániči na kloubech z něho elegána udělají. Jste to vy, kdo doma holduje silným strojům? Zmiňte se, že by se vám hodily pořádné rukavice. Výrobce MBW myslí i na dámy. A je jisté, že ony se chtějí líbit. Nabídka kožených rukavic je neodolatelná. Samozřejmostí jsou chrániče kloubů z karbonu a zapínání na suchý zip. Dámské moto rukavice DAISY se pyšní na zápěstí designovým srdíčkem. Použitá kevralová streč u těchto rukavic dobře odolává vodě a špíně. Prostě jedinečné rukavice pro jedinečnou motorkářku. Je jedno, jaké rukavice vyberete, od MBW jsou všechny praktické a bezpečné.

Nejen rukavice na motorku

MBW moto rukavice, ale i kompletní sortiment moto oblečení, kombinovatelného s vybranými rukavicemi, v mnoha velikostech a designech. Široká lákavá pro vášnivé motorkáře i motorkářky. Objednávat můžete online na http://www.m-b-w.cz/ nebo můžete navštívit značkovou prodejnu v Hluboké nad Vltavou, kde vám ochotný personál prodejny milerád poradí s výběrem dárku pro fandu motorek s vášní pro silné stroje.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*