Jaké trendy kousky by vám neměly chybět v letním šatníku?

Woman Beauty People Fashion Shades Wall Summer

Trendy v módě se poměrně rychle mění, ale stávají se stále liberálnějšími. Džínové kraťasy po mamce, roztrhané tričko, kecky a semišová čelenka, i to si dnes můžete s klidem vzít. Jaké trendy však budou vládnout našich obchodům přes léto?

Cropp topy

Ve skříni by vám stoprocentně neměly chybět tzv. cropp topy, tedy kratší trička, která odhalují část břicha. Cropp topy můžete zakoupit s krátkým rukávem, dlouhým či bez rukávu. Často bývají s elastického materiály, který je velmi těsně přiléhá k tělu. Cropp topy se prodávají i s tzv. spadlými rameny a v desítkách různých barev.

Semiš

Podivný trend, který se však stále vrací, to je semišové oblečení a doplňky. Koupit si nyní v obchodech můžete semišové tričko, mikinu či dokonce kalhoty, běžně také narazíte na semišové gumičky či boty. Jeden semišový kousek by vám již z recese doma jistě neměl chybět.

Kimona

Velmi oblíbenými se staly delší přehozy, které nesou japonské vzory květin a velmi připomínají japonská kimona. Návrháři se pravděpodobně nechali inspirovat Japonskem a komfortem při nošení. Kimonový přehoz je na léto ideální, příjemně chladí, ale zahalí ramena a vkusně doplní i klasické bílé tílko.

Jednodílné plavky

Na léto by vám ve skříni jistě neměly chybět ani plavky. Kromě dvoudílných, které seženete v nepřeberném množství stylů, vzorů a materiálů, in jsou především květinové vzory, velmi trendy jsou i jednodílné plavky.

Sladěné soupravy

Ve vašem šatníku by neměly chybět ani tolik oblíbené soupravy. Většinou se jedná o cropp top a tepláky nebo legíny. Soupravy můžete sehnat na běžné nošení, ale také sportovní, které jsou nyní velmi in a vyrábí se v mnoha vzorech. Tyto soupravy vypadají opravdu skvěle, navíc jsou příjemné a dobře sedí. Takovou soupravu oceníte na doma, do města a ve sportovní soupravě vás nikdo nepřehlédne.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*