Jaká kabelka se hodí na ples?

Chystáte se na ples a váháte, jakou kabelku zvolit? Po šatech je nejdůležitější výběr vhodných doplňků, mezi něž samozřejmě patří vhodné psaníčko nebo malá kabelka.

Jdete na ples, svatbu, promoce, křtiny nebo jinou výjimečnou událost a potřebujete správné společenské oblečení? V tom případě byste měla mít krásné šaty, slušivou obuv a důležité doplňky, jako je kabelka. Jak vybrat tu správnou kabelku, abyste byla spokojená? Možná patříte k těm, kteří se snaží do kabelky naskládat co nejvíce věcí, aby byli připraveni na každou situaci?

Správná kabelka je základ

Klíčem k dokonalému večeru je výběr správné kabelky. Musí ladit s vaším oblečením a ostatními doplňky. Měla by být co nejmenší, aby vás neomezovala při tanci, ale zároveň dostatečně velká, abyste s sebou mohli mít vše, co byste mohli potřebovat. Nároky na funkčnost dokonalé kabelky jsou tak vysoké a vkus ohledně vzhledu velmi rozdílný.

Záleží na barvě vašich šatů, ale takovou univerzální barvou je stříbrná kabelka. Tato studená barva se stává velmi oblíbenou pro její schopnost kombinovat se s jinými barvami. Hodí se především tmavším ženám a mohou být použity k šatům, ať už jsou dlouhé nebo krátké, stejně jako k kalhotovým kostýmkům.Rozzáří váš outfit, nezapomeňte ale, že je nutné ji zkombinovat s vhodnou barvou tanečních střevíčků, jinak se vystavujete nepříjemnému módnímu přešlapu.

O starost méně

Nemám rozmazanou rtěnku? Sedí mi účes stejně jako na začátku večera? Takové myšlenky asi zaměstnávají každou ženu během takového večera. S malým zrcátkem, které se perfektně vejde do kabelky, tyto myšlenky rychle zaženete – bez ohledu na čas můžete vždy zkontrolovat, zda je vše stále na svém místě a jste spokojeni se svým vzhledem.


Kabelky jsou rozumnou investicí, kterou můžete nosit s řadou oblečení. Ať už je váš styl jakýkoli, určitě najdete takovou, která se k němu hodí. Kabelky vaší osobě dodají luxusní vzhled na každém formálním večírku nebo plese.

Na takový večer s sebou musíte mít všechny ty drobnosti, které vám zajistí dobrý pocit po celou noc. Kabelka nabízí dostatek místa pro malou lahvičku parfému i pro vaši oblíbenou rtěnku. Teď už vám nic nebrání v tom, abyste si obula boty, nasadila okouzlující úsměv a strávila úžasný večer.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*