Jak zvládnout rekonstrukci bytového jádra

Před několika lety jsem výhodně koupil 3+1 na Proseku. Bylo skvělé, že jsem konečně bydlel ve vlastním. Co mě ovšem trápilo, byl zastaralý vzhled bytu, který nebyl rekonstruován od časů jeho výstavby. Proto jsem se po dlouhém uvažování rozhodl pro kompletní rekonstrukci bytu.

Průběh rekonstrukce

Nejsem stavební inženýr a bylo mi dopředu jasné, že rekonstrukce jádra je velmi složitý proces, rozhodl jsem se veškerou práci svěřit odborníkům. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl pro společnosti Fix Servis, kterou jsem nalezl na internetu. Poměrně mě zaujalo, že kromě rekonstrukce bytu nabízí společnost i spektrum dalších činností (například malířské práce, lakýrnické práce).

Rekonstrukce bytu během pár dní

Abych byl upřímný, měl jsem z rekonstrukce bytu poměrně strach. Zažil jsem za svůj život již několik rekonstrukcí, které nebyly zrovna podařené. Trvalo to dlouho, všude byl nepořádek a sousedi zažívali doslova peklo. To naštěstí nebyl ale případ spolupráce s Fix Servis. Celá rekonstrukce bytového jádra byla provedena do dvou týdnů, řemeslníci pracovali převážně v době, kdy sousedi byli v práci, a denně po sobě uklízeli. Proto jsem byl s firmou Fix Servis velmi spokojen.

2
Po rekonstrukci bytového jádra ožije i Váš byt.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*