Krásné gelové nehty svépomocí

Upravené ruce a krásné nehty jsou povinností každé dámy. Proto jsou mnoha ženami po celém světě velice oblíbené gelové nehty, díky kterým vypadají nehty mimořádně pevně a zdravě. Gel-laky zaručují velmi jednoduchou modeláž nehtů, protože se výjimečně dobře přizpůsobují tvaru nehtu. Gelové laky nehtům vůbec neškodí, a navíc je udržují pevné a ohebné. Díky gelovým nehtům se stylovým designem je každá žena trendy.

V kurzu jsou kulaté nehtíky

Gelové nehty nabízí velice rozmanité možnosti. Pro jaký tvar nehtů se rozhodnout? V minulosti bývaly hodně oblíbené dlouhé nehty a drápky. V letošním roce jsou trendy spíše kratší a kulaté nehtíky. Důležité je také zvolit správný odstín barev.

Letošní zima ve znamení tmavých barev

V letošním roce mají modelky na přehlídkových molech často modré nehty a výrazně modré oční stíny. Modrá barva v tmavých odstínech se tak stává symbolem letošní zimy. Mezi další trendy barvy patří červená a tmavě zelená i hnědá. Metalické odstíny se hodí k dennímu outfitu a neutrální odstíny jsou skvělé v kombinaci se zajímavými doplňky.

Zdobící fólie na nehty

Pro unikátní a neotřelé vzory na gelových nehtech lze použít zdobící fólie na nehty. S jedinečnými fóliemi na gelové nehty přichází internetový obchod Nehtyprofi.cz. Díky použití zdobící fólie je možné dosáhnout například efektu rozbitého skla. Ozdobné fólie nabízí mnoho různých variant, které dokážou zaujmout za každé okolnosti.

Vhodný dárek pro každou ženu

Na modeláž nehtů není potřeba navštěvovat manikúru. Krásné gelové nehty si může každá žena udělat svépomocí. Stačí pořídit vhodné vybavení, díky kterému lze vytvářet všemožné vzory dle vlastní fantazie i podle návodů na internetu. Obchod Nehtyprofi.cz nabízí kvalitní startovací sady na gelové nehty, které obsahují potřebné vybavení. Základem je vždy dobrá UV lampa a dostatečný výběr gel-laků. Startovací sada na gelové nehty zcela určitě potěší každou ženu i dívku jako dárek.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*