Trendy pro jarní období? Známe je

Toužíte po tom i na jaře vypadat skvěle a dokonale? Pokud ano, je nejvyšší čas na změnu vašeho šatníku. Ta by měla být radikální, jelikož všechno zimní oblečení musí pryč. Na druhou stranu musíme dodat, že u teplejších kousků ještě zůstaneme. A to proto, že rána a večery jsou na jaře ještě chladné. A čím začít? Kupte si kardigany a rozhodně neprohloupíte. Tento dokonalý doplněk každé ženy bude nejenom vypadat dokonale, ale zároveň vás ve studenějším počasí také dokonale zahřeje. A jakou zvolit barvu? Vzhledem k jarnímu období je ideální využít svěží a světlé odstíny, nebo kontrastní vzory.

Nezapomínejte na mikinu a svetr

Zahřát vás může také jiný typ oblečení, který se na jaro dokonale hodí. Je to buď stylový svetr, stejně jako to mohou být nejnovější dámské mikiny. A u nich se zastavíme o něco déle, jelikož vám chceme pomoci vybrat tu skutečně pravou a tu skutečně správnou. Dnes by určitě mělo dominovat bavlněné provedení, které se nejenom pohodlně nosí, ale o kterém můžeme říci také to, že velmi dobře vypadá. Hitem je v tomto segmentu ale také velmi luxusně vypadající kašmír. A na jaké vzory se vyplatí vsadit pro letošní jaro? Určitě nic nezkazíte, pokud využijete:

  • Puntíky
  • Květiny
  • Motivy zvířat

Jaký vhodný doplněk?

Zde vám poradíme hned dvě možnosti. Pokud vám jde čistě jenom o vzhled, určitě neuděláte chybu zajímavě vypadajícími šperky. Pro letošní jaro to může být třeba bižuterie. Pokud ale hledáte doplněk i praktického rázu, je více než jasné, že to budou kabelky, které vás zcela určitě nezklamou. I zde můžete jít cestou jak zajímavého vzhledu, tak i cestou zajímavého materiálu. Nezklamou například jednoduchá látková provedení, stejně jako zaujme i provedení kožené. To se zaručeně hodí každé ženě, která touží po tom vypadat velmi elegantně. Buďte taková i vy sama. Je to více než jednoduché – přesvědčte se.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*