Nemusíte auto kupovat, stačí si půjčit! Kde a jak výhodně?

Chtěli byste být hrdým majitelem nového automobilu? Nemáte vlastní auto a láká vás vyrazit na dlouho cestu do zahraničí? Pracujete na volné noze, jezdíte na schůzky po ČR a chtěli byste reprezentovat? Všechny tyto zdánlivě neslučitelné situace mají stejné řešení. Pokud si chcete užívat výhody jezdění ve spolehlivém automobilu, nekujte si ho, ale půjčete si ho. Je to cenově výhodnější a určitě pohodlnější. Jaké možnosti se nabízí?

Konkurenci poráží službami i pestrostí vozového parku

V České republice působí hned několik půjčoven aut, ovšem mnoho z nich nenabízí dobré vozy a o kvalitě služeb ani nemluvě. Jestliže si chcete auto půjčit, doporučujeme se spolehnout na profesionály se zkušenostmi. Nejlepší volbou i pro vás bude autopůjčovna Taggart, která na trhu působí již 7 let a nabízí zapůjčení vozu po celé ČR.Autopůjčovna se drží motta:„Dbáme o Váš život stejně jako o svůj, a proto Vám nezapůjčíme vozy, které bychom si sami nepůjčili.“ Že se nejedná o planá slova, poznáte při pohledu na nabídku vozů. Půjčují vozy staré maximálně 1 rok, průměrný počet najetých km je pouhých 18 0000.

Vozy jsou udržované a pečlivě kontrolované, takže s nimi lze vyrazit i na dlouhou cestu do zahraničí. Velkou výhodou je, že při pronájmu hradí autopůjčovna všechny náklady, které souvisí s provozem, pojištěním i údržbou.

Jaký vůz si půjčíte vy?

Taggart nabízí klasické vozy jako je Škoda Fabia či Rapid, luxusní automobily značky Audi či VW a pozor – pokud chcete udělat dojem a užít si super luxusní jízdu, je pro vás připraven Ford Mustang Cabrio. V půjčovně mají i osmimístnou dodávku Hyundai H1. Všechny vozy je možné si pronajmout na několik dní i dlouhodobě. Cena začíná na 297 Kč/den.

Autopůjčovna Taggart má pro klienty připraveno hned několik velmi příjemných služeb. Jistě i vy oceníte, že budete mít vůz připraven i v den objednání. Navíc vám mohou vůz dovézt na jakékoliv vámi určené místo, tato služba je zdarma! Nabízí i zapůjčení navigace a autosedačky.

Pokud chcete kvalitní vůz, spolehněte se na autopůjčovnu Taggart, jízdu si užijete bez starostí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*