Jak si vytvořit krásné nehty: Zn. dlouhotrvající efekt

Každá žena by měla pečovat o své nehty, protože právě ony a s nimi i celé ruce jsou jednou z prvních věcí, které si na druhých všímáme. Upravené nehty evokují čistotu a pečlivost, naopak nehty neupravené poukazují na nezodpovědnost a tak trochu i na lenost. Aby nehty vypadaly dokonale, není třeba navštěvovat salony a draze za jejich úpravu platit. V současné době patří mezi nejpopulárnější metodu úprava nehtů pomocí gelů. Jak na ni, co je potřeba a proč se rozhodnout právě pro gely?

Gely jako výhoda pro vaše nehty

By: anip md

Velkou výhodou je, že nehty, které jsou upraveny pomocí gelů, vydrží krásné podstatně déle, než je tomu u jiných metod. Gelové nehty vydrží dokonalé až 3 týdny bez toho, aniž byste je musela nějak upravovat. Bohatě postačí, když cca jednou za týden upravíte délku nehtů pilníkem. Gely mají tu vlastnost, že nehty „nedusí“ jako tomu je například u akrylových nehtů. Je tím sníženo riziko vzniku plísně či poškození nehtů. Gel také zaručí optimální pevnost a pružnost nehtu, nemusíte mít obavy, že by nehty byly poškozeny ani při manuální činnosti.

Jak na ně?

Pořídit si musíte základní vybavení, což je: UV lampa, podkladový gel, barevný gel a vrchní gel, (na trhu jsou i gely, které je možné použít jako vrchní i podkladový) pilník, nůžtičky.

Nejdříve je třeba nanést podkladový gel a na něj gel barevný. Gel se po nehtu krásně rozprostře, takže není třeba mít obavy, že by vznikala světlejší či tmavší místa nebo místa bez barvy. Poté je třeba nanést gel a dát zatvrdit do UV lampy na cca 2 minuty. V následujícím kroku je možné nanést vrchní vrstvu gelu, který zvýší lesk nehtů. Pokud ho nanesete, musíte opět dát zatvrdit. Hotovo tedy budete mít třeba jen za 15 minut!

By: Lelê Breveglieri

Doporučujeme

Pamatujte si, že i na barvě nehtů záleží. Letošním hitem jsou pastelové UV Gely. Vypadají skvěle při každé příležitosti. Pokud chcete opravdu zazářit, je tu i pro vás speciální nabídka nových NEON UV gelů. Jejich cena začíná na pouhých 79Kč! K mání jsou v e-shopu Nehtyprofi.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*