Jak se obléci stylově, a přitom teple?

Chcete vypadat dokonale a přitom vyzrát na aktuální chladnější počasí? Pokud ano, bude se vám hodit několik našich tipů, díky kterým budete mít jistotu, že za všech okolností budete vypadat skvěle. Pokud je něco, čím musíme začít, je to rozhodně klasika. A to dámské svetry. Ty patří v zimním období mezi samozřejmou součást vašeho šatníku. Zapomeňte však na různé nevzhledné kousky vzniklé v minulosti, domácí výrobou. Moderní svetry, které vám budou slušet, poznáte zcela jinak. Jak? Je to:

  • Zajímavá a výraznější barva
  • Originální motivy
  • Elegantní přiléhavý střih

Nezapomeňte na kvalitní vrstvy oblečení

Ano, i to je nezbytné, pokud chcete během zimy zůstat neustále v teple. Vrstvení oblečení není zase až tak složité, jak si mnohé z vás myslí. Ideální je použít jako základ třeba kvalitní tílko, které vám přesně sedne na tělo. Poté už můžete zvolit klasický a stylový kousek. Jednou z možností jsou zcela určitě elegantní dámské košile, které se hodí na celou řadu událostí. Od těch běžných, až po ty slavnostnější. Daná košile se skvěle hodí třeba do restaurace, na posezení s kamarádkou, i do práce. A co na košili? Třeba zmíněný svetr, jehož kvalitu jsme popisovali výše.

Nezapomeňte na bundu, nebo kabát

Hlavně v zimě mohou teploty padat pod bod mrazu, což logicky znamená nutnost toho, že musíte přemýšlet nad kvalitní svrchní vrstvou oblečení. Pokud chcete být ochráněna třeba před sněhem, ale i větrem, nebo jinými rozmary počasí, zvolte bundu. Pokud je počasí přijatelné, jenom je zima, můžete se vydat cestou, kdy zvolíte moderní dámské kabáty. Nejlépe v černém, nebo tmavě modrém odstínu. Ty vás zcela přirozeně také zahřejí a zároveň v nich budete vypadat mnohem elegantněji, než v případě klasické bundy. Zvláště, pokud máte jenom jednu jedinou, a ta je navíc jenom ve sportovním střihu, což se do města příliš nehodí.