Hledáte nápad na dárek? Darujte fotoobraz

Vánoce jsou opět za dveřmi a vy marně přemýšlíte, čím uděláte radost svým blízkým? Máme pro vás nápad na dárek pro rodiče, prarodiče, kamarády nebo možná i váš drahý protějšek. Fotoobrazy jsou poměrně univerzálním dárkem.

Kvalitní fotoobraz je skvělým dárkem pro blízké osoby, kterým na něm můžete nechat vyvést třeba pěknou společnou vzpomínku. Obraz si vystaví a budou vás mít stále na očích a v mysli.

Fotoobraz si vytvoříte jednoduše

Fotoobraz je personalizovaným dárkem, jehož výběr a koupě však nezabere příliš času. Nejnáročnější je pravděpodobně vybrat, jakou fotografii necháte zvěčnit. Snímek musí být dostatečně kvalitní, fotka musí mít aspoň 5 pixelů na 1 mm tisku. Požadované rozlišení se tedy odvíjí od toho, jak velký obraz si přejete.

Všechno zařídíte online. Otevřete editor, nahrajete fotografii, zvolíte si rámy a provedení obrazu. Výrobce vám fotoobraz zhotoví a zašle domů na adresu, vlastně už i hezky zabalený, takže Ježíšek bude mít skutečně minimum práce.

Nechte si pomoct od odborníků

Netušíte, zda je vaše fotografie vhodná pro tisk na plátno? Nejste si jistí rozměry? Máte zájem o profesionální úpravu fotografie grafikem? Nevíte, jestli bude lepší, aby obrázek překrýval rám plátna, či jsou hezčí bílé nebo barevné okraje? Nechte si pomoct od profesionálních grafiků. V e-shopu Dárečkyodsrdce.cz jsou připraveni s vámi vytvořit ten nejhezčí dárek, stačí se ozvat.

Popřemýšlejte nad umístěním

Než se někomu rozhodnete darovat obraz, popřemýšlejte, kam by si ho asi tak mohl pověsit. Na tu volnou stěnu v obývacím pokoji? Do ložnice nad postel? Od toho se totiž odvíjí rovněž velikost. Ukažte, že jste o dárku skutečně přemýšleli, zamyslete se nad tím, zda se daný motiv bude hodit do místnosti a jak by tam asi mohl vypadat. Dárek by měl být darovaný od srdce, dejte si záležet.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*