Gynekologie Praha

Trendy v oblasti porodnictví a gynekologie se rozrůstají. Zatímco někdo dává přednost tradičnímu přístupu, jako je klasický přirozený porod, někdo si hledá různé alternativy. Ať už se jedná o chvilkové trendy či nikoli, vždy by měla být na prvním místě bezpečnost a zdraví. Gynekologická ordinace Praha nabízí profesionální přístup a vstřícné jednání v oblasti gynekologie a těhotenství.

Gynekologie Praha poskytuje komplexní služby pro své pacientky. Služby zahrnují klasickou gynekologickou péči, ale i poradenství při plánování těhotenství nebo během těhotenství. Samozřejmostí je i doprovod k porodu lékařem či porodní asistentkou a to i v případě, že nejste registrované. Speciální služby dále zahrnují poradenství v období přechodu či plastické operace. Často se však stává, že rodičky netouží po klasickém porodu, ale rádi by vyzkoušely různé možné alternativy.

 Jednou z takových alternativ, která patří mezi osvědčené způsoby je porod do vody. Ten je naprosto přirozený a rozhodně nevěřte negativním věcem, které se o něm tvrdí. Problém tohoto způsobu porodu je však ten, že se nehodí pro každou ženu. V takovém případě je vhodné vše konzultovat s odborníky. Informování se u svého gynekologa o možnostech porodu do vody by se mělo uskutečnit za v času. Každá porodnice totiž není připravena na tento způsob porodu.

 Porod do vody sebou přináší mnoho výhod. Pro miminko je přirozenější, než se může na první pohled zdát. Dítě se totiž vyvíjí ve vaku vyplněném plodovou vodou a tak přechod z plodové vody do vody v bazénku je pro miminko mnohem méně stresující. Pro rodičku to má podobné výhody. Teplá vodní lázeň pomáhá uklidňovat a ulevovat od bolesti.

gynekologie1-300x199

Je však důležité vybrat si odborníky v oblasti gynekologie a včas se informovat o všech možnostech. Jde totiž o zdraví vás a vašeho dítěte. Taková skutečnost se nesmí za žádných okolností podcenit. Nabízí se vám možnost vyzkoušet i předporodní kurz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*