Staří prozrazují hlavně ruce

By: Shannon Kringen

V dnešním světě moderní medicíny a nejrůznějších lékařských zákroků není překvapením, že i například padesátileté ženy mohou vypadat o deset či více let mladší, než ve skutečnosti jsou. Je to dáno hlavně péčí o pleť, které mnoho žen věnuje spoustu času a peněz, problém však nastává v momentě, kdy se podívají na své ruce.

By: Shannon Kringen

Jelikož jsou ruce celý život velmi namáhány a péči o pokožku na nich věnujeme nejméně pozornosti, často dovedou neúprosně prozrazovat náš pravý věk. Je to dáno hlavně vystupujícími žílami a jaterními skvrnami, které se na nich vytváří a které žádným botoxem ani make-upem nezakryjeme.

Své o tom ví například zpěvačka Madona, která nalíčená vypadá jako velmi půvabná třicátnice, ale při pohledu na její ruce je Vám hned znám její skutečný věk. K tomu všemu je na ní znát časté navštěvování nejrůznějších fitness zařízení, které ještě více podpořilo vystouplé žíly. Proto Madona zařadila do svého šatníku nový módní doplněk v podobě rukavic bez prstů. Tím nechceme Madonu nijak urážet, pouze se snažíme ukázat že tomuto faktu se nevyhnou ani vždy skvěle vypadající celebrity.
Právě jaterní skvrny na rukách trápí nejvíce ženy. Mnohé z nich si dokonce tyto skvrny zakrývají make-upem. Společnost Boots dokonce provedla průzkum ve kterém se dotazovala více jak tisíce žen, zdali je víc trápí vzhled jejich rukou nebo obličeje. Osmina z nich přiznala že ruce pro ně představují větší zdroj starostí než jejich samotný obličej.

Lékaři sice již nabízí zákroky v podobě hydratačních injekcí, které zlepšují stav pokožky rukou, vždy je ale lepší prevence. Ruce je nutné neustále promazávat a pečovat o ně za pomoci speciálních sér. Dobré je také časté nošení rukavic a omezování působení mycích prostředků a detergentů, které mají vlastnost ruce vysušovat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*