Fotopasti na ochranu majetku

Zvyšující se kriminalita a obavy nás často nutí, abychom se zamysleli nad tím, zdali je náš majetek dostatečně chráněn. Označení majetku či plot už zlodějům nijak nezabrání dostat se na náš pozemek a něco odcizit. Pokud tedy nemáte na zahradě dobře vycvičeného hlídače, podívejte se na fotopasti, které účinně ochrání váš majetek.

Jakou fotopast vybrat?

fotopast-browning-spec-ops-full-hd-series-sd-karta-sada-baterii-zdarma-Na webu existuje velké množství stránek, které vám nabízejí nejrůznější druhy fotopastí. Zkuste však zabrouzdat na stránky ověřené kvality fotopastí Bunaty. Na jejich stránkách naleznete širokou nabídku fotopastí, poradí vám, jaké fotopasti na ochranu majetku jsou pro vás vhodné, uvádí veškeré jejich parametry, rychle vám vše vysvětlí, a dokonce vám poradí i prostřednictvím telefonu.

Na prodej fotopastí se zaměřují už pět let a více jak 100 měst a obcí v České republice má fotopast právě od nich. Kromě fotopastí na ochranu majetku nabízí i fotopasti vhodné pro myslivce, kterým fotopast zaznamenává pohyb zvěře v revíru.

Pár informací o fotopasti

bunaty krabice 3(2)Fotopasti zaznamenávají pohyb člověka či zvěře cca na 10-12 metrů, pozor na klamnou reklamu, která uvádí, že dosah fotopasti je až 25 metrů. Levnější fotopasti na ochranu majetku vás vyjdou přibližně na 4000 Kč, ty však mají noční fotografie tmavší a vhodná je u nich vzdálenost pouze na 5-6 metrů, ty dražší fotopasti, které mají silnější neviditelný blesk a přísvit dosvítí dále a fotografie jsou jasnější. Abyste mohli plně chránit svůj majetek, jsou fotopasti zcela bezhlučné a neviditelné. Neviditelnost je zajištěna maskováním a neviditelným bleskem. Pozor však na to, že fotopast nezaznamenává pohyb přes sklo. Fotopast odolá velkým teplotním rozdílům, pracuje v -20 °C až +60 °C. Důležité je zvolit kvalitní baterie, aby odolaly vysokým teplotám a uvnitř fotopasti se neroztekly. Fotopast odolá dešti, vlhku a sněhu a skvěle ochrání váš majetek.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*