Relax na horách je klišé, navštivte Prahu!

Odhodit starosti a prostě si užívat. To je přesně to, co občas potřebuje každý z nás a ne a ne se k tomu odhodlat. Věřte nám, je to potřeba víc, než si myslíte. Trávit víkendy v klidu na chatě je v dnešní době trochu přežitek, tak proč nevyrazit do centra dění, do Prahy?

Opusťte stereotyp a užijte si víkend v hlavním městě

Hoďte na chvíli práci za hlavu a vydejte se za zábavou, kulturou a hlavně odpočinkem. Věděli jste, že až dvě třetiny Čechů myslí na práci i během dovolené? Přečtěte si více zde a mějte na paměti, že takhle si prostě chvíli volna neužijete. Vezměte přátele či partnera a vydejte se do hlavního města, hotely v Praze čekají! Po příjemně prožitém víkendu se budete cítit jako znovuzrození.

Idolofashion.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Praha není jen Orloj a Karlův most

Přes den vás nikdo nenutí navštěvovat notorický známé pamětihodnosti, které jste už viděli stokrát ze všech stran. Zavítejte třeba do galerie moderního umění, ve Veletržním paláci na vás čeká víc než 2000 exponátů, kromě obrazů se můžete pokochat i designovým nábytkem, architekturou nebo módou. Nebudete se nudit ani při návštěvě Výstaviště v Holešovicích, tamní kalendář akcí je po celý rok přeplněný k prasknutí. Milovníci zvířat si přijdou na své v pražské ZOO, a když při té příležitosti navštívíte i přilehlý Trojský zámek, rozhodně nebudete litovat.

Praha jako matka měst samozřejmě skýtá i množství sezónních kulturních akcí – trochu se porozhlédněte a vydejte se tam, kam vás to táhne. S otevřenou náručí vás přivítají i stovky restaurací a barů, jednoduše, v Praze se prostě nudit nebudete!

Idolofashion.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

A kde večer složit hlavu?

Najděte si ubytování v centru Prahy a mějte na dosah ruky vše, co si jen přejete. Vsaďte na náš tip a zabookujte si pokoj v 4* hotelu Belvedere, noc v jednom z jeho 151 pokojů stojí vážně za to.

Idolofashion.cz_hotelbelvedereprague_cz_03

Nesmíte totiž zapomínat, že levné ubytování v Praze může být i opravdu luxusní. Tento hotel vám nabídne nejen nadstandardní služby v podobě sushi baru či japonské restaurace, ale i skvělý relax, který vám vrátí chuť vrhnout se vstříc dalším aktivitám!

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*