Drátěný program: Skvělý pomocník nejen v kuchyni

Drátěný program neběží v televizi, ale nazývají se tak kovoví pomocníci na ukládání čehokoli nejen v kuchyni. Jsou to různé koše, stojany a závěsy vyrobené z kovu a zároveň opatřené kvalitní povrchovou úpravou, aby byly nejen funkční, ale zároveň doplňovaly interiér.

Tento program se využívá především tam, kde je málo odkladového prostoru. V domácnostech najde své využití především v kuchyních, šatních skříních nebo koupelnách.

kitchen-1081003_960_720

Další možností jsou například různé koše na kola a mopedy, koše na míčky a míče, v obchodech využívají pojízdné koše na zboží, můžeme je spatřit jako firemní a reklamní stojany. Některé výrobky najdou své využití i ve farmaceutickém nebo chemickém průmyslu.

Využití v kuchyni

Asi největším přínosem jsou tyto prvky v kuchyni. Pomáhají udržovat pořádek a zároveň jsou přehledné. Plnovýsuvné koše nahrazují zásuvky, je do nich vidět a nedrží se v nic nepořádek. Zajisté oceníme i rohové skříňky v kuchyňských linkách stavěných do L.

crockery-69606_960_720V rohu většinou vzniká slepý a špatně přístupný prostor. Ten můžeme vyplnit v současné době velmi oblíbenými a hojně využívanými půlkruhovými nebo třičtvrtěkruhovými koši, které se vytáčejí ven a vytvoří nám tak další úložný prostor, kterého v kuchyni není nikdy dost. Své uplatnění si najdou i různé koše a stojánky do ledniček.

Další možnosti využití

Pokud chcete maximálně využít úložné prostory šatních skříní, sáhněte do nabídky vnitřního drátěného programu určeného pro skříně. Určitě se vám již stalo, že jste při hledání nějakého oblečení museli přerovnat půlku skříně. S drátěným programem se vám to nestane. Je zaměřen na snadné a přehledné ukládání oblečení a vy ihned vidíte, kde je co uloženo. Velkým pomocníkem jsou sklopné tyče, které vám pomohou, hlavně u vestavěných skříní, využít i prostor téměř u stropu. Pánové určitě ocení výsuvný držák na vázanky, který se vyrábí i v provedení pro kalhoty. Pro dámy, které se neudrží při nákupu bot, zase nabízí výsuvné nebo pevné police na boty.

Veškeré části drátěného programu jsou vyrobeny z ocelového a nerezového drátu, neboť jejich uživatelé od nich očekávají dlouhodobou trvanlivost a funkční stálost. Tito pomocníci vám usnadní maximální využití a dostupnost úložných prostor v bytě.