DIAMOND DESIGN přináší pergoly a markýzy od předních evropských výrobců

Češi si už vyzkoušeli přístup velkých obchodních řetězců nabízejících produkty pro venkovní obytné prostory (tzv. outdoor living). Zpravidla se jedná o kutilská řešení způsobem: Udělej si sám. I samotný personál takových obchodů častokrát s návrhem a montáží pergol či markýz nepřišel do styku, takže jeho rady jsou vcelku bezcenné. Přitom právě odbornost včetně profesionálního návrhu je pro výsledek klíčová. Změnit tuto tristní situaci se snaží česká obchodní značka diamond design s několika showroomy a odborným personálem po celé republice. Nabízí svým zákazníkům odpovědný přístup a produkty předních evropských výrobců pergol a markýz.

DIAMOND DESIGN nezůstává jen u proškoleného personálu a zajištění servisu od návrhu po realizaci. Důraz klade i na spolupráci s významnými designovými studii a školami. Stejně jako na vzdělávání svého týmu designerů, jejichž návrhy vychází vstříc osobitým přáním a individuálním potřebám svých zákazníků odrážejících současné evropské trendy. Účastní se významných evropských výstav a průběžně prochází řadou odborných školení. Zákazníci se nemusí obávat, že stejné řešení budou mít postupně i sousedé v okolí, navštíví-li stejný kutilský řetězec. Součástí služeb diamond design je záruční i pozáruční servis díky vlastnímu profesionálnímu technickému a servisnímu zázemí. Připraveni jsou i na atypická řešení nebo úpravu dle konkrétních požadavků.

Čas trávený na zahradě bude s designovým řešením outdoor living od diamond design zážitkem pro domácí i jejich přátele. Ve slunečných dnech už nebude nutné čekat na odpolední stín od domu. Pergoly a markýzy značky diamond design připravené na základě přání zákazníka poskytnou příjemné chvíle i během večerního posezení, kdy své uživatele spolehlivě ochrání od deště a větru.

perg1

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*