Dámské spodní prádlo prozrazuje, jak rozumíte svému tělu

Na vzhled a image je kladen stále větší důraz, proto je důležité najít to, co vám opravdu sluší a zároveň vás vystihuje. Když se řekne dámské spodní prádlo, většina lidí si hned představuje pouze to, ke kterému neodmyslitelně patří vášeň a intimní chvíle. Málokdo si však uvědomuje tu největší každodenní službu, kterou ženě poskytuje. Vždyť polovinu úspěchu každého jejího dobře padnoucího modelu tvoří právě spodní prádlo.

Při výběru spodního prádla vnímejte svoje tělo

Dámské spodní prádlo dnes nabízí mnoho možností, jak vyjít vstříc různým křivkám ženského těla. Kombinace podprsenky a kalhotek by měla pod oblečením vždy vytvářet celistvý hladký dojem a působit přirozeně. Dívky s malými ňadry by si v tomto ohledu měly dámské prádlo vybírat tak, aby jim zvýrazňující podprsenka přirozeně seděla na tvarem poprsí. Udržet větší výstřih pod kontrolou, pomáhají vyšší kostice po stranách. Nebojte se větších ramínek, jsou pohodlná a pod oblečením nijak neruší. Samozřejmě za předpokladu, že svůj model vhodně přizpůsobíte, tak aby nepůsobil dominantně. Kalhotky volte tak, abyste je pod oblečením téměř nevnímali a dobře kopírovaly tvar pozadí, případně překrývaly nedostatky.

Dámské prádlo umožňuje vypadat eleganci a pohodlí i ke spánku

Pokud i vy zastáváte názor, že hitparádu nejnepřitažlivějšího oblečení suverénně vyhrává pyžamo, náš e-shop vás možná překvapí. Mimo klasických variant dámského nočního prádla nabízíme bohatě zastoupený typ luxusních košilek z příjemného, elastického saténu, které dobře drží tvar a košilky se přitom pohodlně a snadno se oblékají.

1996

Jak správně volit velikost při nákupu v e-shop

Vždy se vyplatí výběr podprsenky na internetu typově přizpůsobit těm, co máte vyzkoušené a zaručeně víte, že vám sedí. Pak je vaše běžná velikost téměř jistou volbou. Při výběru kalhotek je situace o něco jednodušší. Nejprve zhodnoťte vlastnosti látky, ze které je dámské spodní prádlo vyrobeno. Obecně platí, že u pružnějších materiálů se řídíte svou běžnou velikostí, u méně elastických modelu raději jednu velikost přidejte. Samozřejmě, že i v tomto případě máte k dispozici tabulku velikostí.

Pro ženu je bezesporu velmi důležité držet krok s módními trendy a neztrácet se příliš v davu, ale nenechte se módními jimi příliš ovládat. Na ženě je vždy nejkrásnější originalita a sebevědomí. Nejen dámské prádlo, ale i všechno ostatní proto musí vystihovat váš styl a náladu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*