Chcete se naučit anglicky? Jde to i hypnózou!

Angličtina je jazyk, jehož znalost otevírá bránu do světa nových příležitostí. Její nezpochybnitelný význam však rozebírat nebudeme a raději se zaměříme na inovativní výukovou metodu, pomocí které se naučíte mluvit anglicky mnohem snadněji než běžnými způsoby.

Zapomeňte na běžnou výuku, kurz angličtiny s hypnózou vznikl propojením nejnovějších poznatků z hypnoterapie, neurolingvistického programování, studií jedinců s abnormálními paměťovými schopnostmi a dalších souvisejících oborů.

Autorem kurzu je Libor Činka (uznávaný osobnostní kouč a odborník na psychoterapii), který se výuce a trénování superpaměti věnuje již dvacet let. Kurz angličtiny vznikl na základě jeho bohatých zkušeností z paměťových soutěží a znalosti neurolingvistického programování. Vytvořil kurz, který je výrazně efektivnější než tradiční metody.

idolofashion.cz_cetros_cz_01

Pro koho jsou unikátní kurzy angličtiny určeny?

Angličtina s hypnózou je určena pro „věčné začátečníky“ (viz. angličtina pro začátečníky) i mírně pokročilé, kteří by si rádi upevnili znalosti a zbavili se ostychu z mluvení. Jde o detailně propracovanou psychologickou metodu, která je založena na principu mimořádného prožitku. Účastníci kurzu se například dostanou do hlubokého soustředění při simulaci pobytu v cizí zemi. Tato koncepce není jen efektivní a intenzivní, ale i mimořádně zábavná.

Kurzem vás budou provázet speciálně vyškolení lektoři, kteří ve vás vzbudí zájem o výuku a motivují vás k soustředění pozornosti po celou dobu konání výuky. Vstřebávání nových vědomostí vám usnadní speciálně vytvořené pomůcky.

idolofashion.cz_cetros_cz_02

Ucelenou nabídku kurzů a další informace o angličtině s hypnózou najdete na www.cetros.cz. Na své si přijdou i zájemci o online kurz angličtiny. Je postaven na souboru edukačních videí a internetové platformě, do které získáte přístup po registraci. Videa se otevírají postupně po dobu osmi týdnů. Na online kurz se lze přihlásit 1 – 2x v roce.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*