Vyberte si nejvýhodnější zájezd a vyrazte na dovolenou!

Léto už skončilo, což ale neznamená, že nemůžete vyrazit na dovolenou. Je tomu právě naopak – začíná sezóna zimních dovolených a otevírají se i příležitosti, jak levně vycestovat za teplem do exotických krajin. Nezáleží na tom, jestli chcete vyrazit na hory nebo k moři. Poradíme vám, jak si poradit s výběrem zájezdu tak, abyste nakoupili za nejlepší cenu a současně byli maximálně spokojeni.

3 základní pravidla výběru dovolené

Než se rozhodnete zájezd koupit, měli byste se na chvilku zastavit a výběr pečlivě zvážit. V první řadě se zamyslete nad tím, jestli místo dovolené nabídne vyžití pro všechny účastníky zájezdu. Pokud ne, mohlo by to dopadnou katastroficky.

Zaměřte se na bezpečnost místa. Zejména pokud se rozhodnete pro cestu do exotické destinace, je třeba se informovat o očkování. Mezi základní „cestovatelský balíček“ patří očkování proto žloutence typu A i B a proti břišnímu tyfu.

Vyřešte finance. Dobře si spočítejte, zda je pro vás vybraná dovolená finančně únosná. Nevyplácí se dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou. Příliš levné zájezdy mohou být jen pro zlost.

Nabídky od 105 cestovních kanceláří na jednom místě

Jestliže si chcete výběr dovolené ulehčit, doporučujeme využít portál NewTravel.cz. Nabízí srovnání zájezdů od prověřených 105 českých cestovních kanceláří. Zájezdy je možné vybírat podle destinace, ceny, termínu, typu dopravy a stravy.

Stačí zadat vaše požadavky a okamžitě se vám zobrazí ty nejvýhodnější nabídky na trhu. Poté už si jen vyberete. Jediným kliknutím se dostanete na stránky dané cestovní kanceláře, u které zájezd koupíte. Výběr dovolené je díky NewTravel.cz bezpečný a hlavně rychlý. U každého zájezdu najdete podrobný popis i hodnocení, což vám výběr ještě více ulehčí.

Aktuálně zde najdete bohatou nabídku se zájezdy na hory i do mnoha exotických destinací.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*