Jak kombinovat módní trendy SS 2016 se šperky?

Milé dámy, je to tady. Všechen sníh snad už roztál, slunko už s námi pouze neflirtuje, ale dokonce hřeje. Kvetou šeříky a třešně, tráva se zelená, ptáčci zpívají… Ano, jaro je tu. A s ním i čas odhodit těžké svršky, huňaté šály a čepice a vynést na trh trochu holé kůže. Jistě se chystáte vypadat co nejlépe, a proto pilně sledujete módní trendy, zjišťujete, jaké barvy se nosí, že volánky, třásně, kůže, semiš a asymetrie jsou stále in, a zkoumáte, co z loňska si v šatníku můžete nechat a čeho se nelítostně zbavit. Jenže valná většina článků se zabývá oblečením a doplňky, ale co šperky? Vždyť klenoty k ženám patří a i je je třeba správně sladit s celým outfitem. Dáma skrytá v každé z nás nás totiž nutí nevypadat jak od kolotoče.

PR_Eppi_idolofashion_1

Jen růžová to může být!

Správně. Barvami sezóny jaro/léto 2016 je především světle modrá s fialkovým nádechem a bledě růžová. Barvy velice jemné a decentní, které si neskutečně dobře rozumí se stříbrnou. Nebojte se proto šperků z tohoto ušlechtilého kovu, bílého zlata nebo platiny. Jen dávejte pozor, abyste to se zdobením nepřehnala. K výrazněji střiženým nebo vzorovaným šatům stačí třeba náušnice a jeden či více prstýnků ze stříbra, náramky s klidným srdcem nechte doma ve šperkovnici. Na druhou stranu čím jednodušší outfit, tím zajímavější náhrdelník či ostatní šperky můžete zvolit.

Holá ramena

Také vás zaujal trend odhalování ramen a chcete světu ukázat ta svá? Působí to tak romanticky a svůdně, přitom rozhodně ne lacině. Půvabně klenuté klíční kosti ukazovaly modelky na přehlídkách Chloé, Oscara de la Renty či Michaela Korse. Holým ramenům sluší výraznější a visací náušnice, jejichž barvy a zpracování laďte s odstíny outfitu. Třeba k lehkým, téměř průsvitným bílým šatům, krajkou zdobeným halenkám a vzdušným šatům budou naprosto dokonalé zlaté náušnice. A pokud máte slabost pro diamanty nebo barevné drahokamy, rozhodně jděte do nich, nádherně neutrální bílou rozzáříte.

PR_Eppi_idolofashion_5

Zlatá a modrá pro všechny dobrá

Na úplném vrcholu trendy barev se sice nachází světlounce modrá, ale jen pár kroků za ní se tlačí další různě syté odstíny této královské barvy. V případě modré je prostá rada nasnadě: jakýkoliv zlatý šperk v tradiční žluté. Kombinace těchto dvou barev je totiž klasická, věčná a nesmrtelná. Stoprocentně jí nic nezkazíte, a navíc oslníte. Jen dbejte na umírněnost, stačí náhrdelník s přívěskem, pár prstýnků a hodinky.