Abstraktní obrazy – stylové dekorace na stěnách

Vybavujete svůj byt a hledáte originální dekorace? Zaměřte se na abstraktní obrazy. Tato umělecká díla si hrají s nejrůznějšími barvami a tvary. Díky své nevšednosti jsou atraktivní a rozvíjejí lidskou představivost. Abstraktní obrazy působí na mysl člověka pozitivně, přinášejí pocit pohody a uvolnění.

Malování obrazů od umělkyně

Pokud toužíte po neokoukaných dekoracích, které by zdobily vaše stěny, podívejte se na abstraktní obrazy Andrey „Andie“ Gonšenicové. Umělkyně se narodila v roce 1986 v Českých Budějovicích. Malování obrazů ji zaujalo už jako malou holčičku. Pokukovala po temperách, fixech i vodových barvách. Od roku 2010 začala tvořit obrazy, zejména abstraktní, na profesionální úrovni. V roce 2014 začala svá díla vystavovat po České republice. O rok později se stala členkou Volného sdružení umělců jižních Čech. Andrea Gonšenicová maluje obrazy na objednávku. Rozhodnout se můžete mezi jednodílnými i vícedílnými díly. Tvorba obrazu trvá 2 – 4 týdny. Myslete na to, že s každým abstraktním obrazem vstoupí do vašeho domova originalita a svěžest.

Vytvořte si teplo domova

Mladá umělkyně maluje obrazy do interiéru na objednávku. Zákazník se sám rozhodne, jaké barvy chce na obrazy do interiéru použít, aby se zachovala harmonie pokoje. Každé dílo dokáže změnit náladu místnosti a je vhodnou dekorací bytů i reprezentativních prostor. Vzhledem k tomu, že je každý výtvor originál, působí elegantně, pravdivě a luxusně. Samozřejmě záleží i na vzhledu rámu. Pokud se nemůžete rozhodnout, inspiraci najdete v galerii na webu.

Barvy a jejich síla

Každý člověk miluje jiné barvy. Červená je oblíbená u energických a sebevědomých jedinců. Dodává vitalitu a také chuť k jídlu. Oranžová a žlutá jsou symbolem radosti, povzbuzení, tepla a pomáhají udržovat dobrou náladu. Zelená vás přenese do přírody a uklidní rozpolcené myšlenky. Pohledem na modrou barvu se cítíte vyrovnaně a svobodně. Fialová inspiruje a je magická. Růžová symbolizuje lásku a něžnost. Už jste se rozhodli, jaké barvy bude mít váš abstraktní obraz od Andrey Gonšenicové?