5 důvodů, proč jsou domy na klíč stále více žádané

1. Splnění všech přání

Hlavním důvodem, proč si většina lidí vybírá právě možnost výstavby domu na klíč je fakt, že chtějí něco, co přesně splní jejich požadavky. Nákup staršího domu bývá problematický, protože často prostě nemůžete najít to, co by vám vyhovovalo. Takto si přesně řeknete, jak velkou chcete koupelnu, kde chcete mít kuchyň a podobně. Žádné kompromisy, ale pouze splněná přání.

2. Chytré financování

Rodinné domy na klíč nemusí být pouze nesplnitelným snem, protože si myslíte, že na ně nemáte dostatek financí. Pokud platíte běžný měsíční nájem, můžete si dovolit i vlastní dům. Zkušený bankéř navrhne hypotéku, u které budete platit cenu průměrného nájmu za každý měsíc. Za několik měsíců dům splatíte a bude jenom váš.

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1

3. Vysoká kvalita použitých technologií

Zděné domy na klíč nejsou pouze levnou náhradou klasických domů. Naopak se jedná o velmi promyšlené stavby s využitím moderních technologií, jako je například nízkoenergetická cihla Porotherm nebo kvalitní pravé pálené tašky Tondach.

4. Záruka

Na všechny použité materiály a na celý zhotovený dům je samozřejmě poskytována i záruka. Střešní krytina je pojištěna zárukou až 33 let. U opěrného systému a konstrukce domu se jedná o celých 10 let a na zbylé části je dávána kompletní pojistná záruka v délce až 5 let. Vysoká kvalita je totiž značka dlouhé životnosti.

5. Sleva

Dalším důvodem jsou stále výhodnější nabídky a klesající množství volných pozemků. Momentálně je nabízena sleva 200 000 korun na luxusní koupelnu Richter and Frenzl, podlahové vytápění do koupelny nebo luxusní podlahu jinde v domě. Snadná domluva a vytvoření plánu výstavby a financování je možné v kanceláři v Praze poblíž O2 Arény v obchodním centru Ocelářská nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. Případně můžete využít zákaznickou linku 607 407 507.

Na nic nečekejte a využijte toho, že domy na klíč mohou splnit váš sen o vlastním bydlení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*