Zdravý spánek na prvním místě

Není nad to, dobře se vyspat a ráno vstávat z postele bez bolesti zad. Není k tomu potřeba žádný luxus, ale především správná postel, kvalitní rošt, zdravá matrace a teplá, leč lehká přikrývka. To jsou všechno atributy, zaručující zdravý spánek, kterými se zabývá maloobchodní prodejna Mpzdravyspanek.cz již více, než 15 let.

Za tuto dobu získala jednak řadu cenných zkušeností, a jednak kontakty s osvědčenými výrobci ložnicového nábytku, ale i zdravých roštů, matrací, přikrývek, polštářů, povlečení a dalších doplňků a vybavení ložnic. Prodejna sídlí ve dvou podlažích, kde najde každý zákazník široký sortiment ložnicového zboží a kde si může na vlastním těle vyzkoušet například kvalitu roštů a matrací. To je velmi důležité, neboť teprve, když si na matraci lehnete, můžete poznat, jaká tvrdost, výška a ostatní parametry vám budou vyhovovat.

Druhy matrací

Prodejna nabízí celkem 25 druhů matrací. Pro zákazníka je velkou výhodou kromě osobního vyzkoušení také doprava zakoupeného zboží zdarma do blízkého okolí. Matrace a rošty jsou vesměs od osvědčených výrobců, jako je Tempur, Per Dormire, MPO, Dřevočal, Klinmam, Every nebo Ahorn, kteří využívají nejnovějších poznatků v oblasti zdravého spaní.

Proto používají nejkvalitnější materiály a technologie. Široký výběr umožňuje každému vybrat si podle své potřeby. Každý dává přednost něčemu jinému, a proto nabízí obchod jak klasické a levné matrace z PUR pěny, tak matrace z latexu, koňských žíní nebo tvz. líné pěny, která si zachová svůj tvar vytlačený vašim tělem.

Matrace jsou na výběr také v nejrůznějších rozměrech, ovšem skvělou službou pro zákazníky je i možnost vyrobení přírodní ručně šité matrace na míru.

Přikrývky

Vzhledem k jedinečné tepelné izolaci, kterou vyniká prachové husí a kachní peří, jsou nejkvalitnější péřové přikrývky. Nejedná se o žádnou umělotinu, ale skutečně o pravé přírodní peří, které je do přikrývek ideální. Na výběr jsou nejrůznější druhy přikrývek, od letních, přes středně hřejivé, vysoce hřejivé až po vyvařovací nebo přikrývky a polštáře vhodné pro alergiky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*