Za moderní kalhoty, které perfektně sedí, nemusíte utrácet tisíce

Být ve správný čas na správném místě se rozhodně vyplácí. Přestože, nejen dámská, móda si udržuje poměrně rychlé tempo změn, nenechte se tím tak snadno ovládnout. Trpělivost vás odmění překvapivě nízkou cenou za opravdovou kvalitu.

Getfashion jde s cenami dámských kalhot dolů až o 50 %

Stačí si počkat na akční období a získáte dobře padnoucí dámské kalhoty z kvalitních materiálů za poloviční ceny. Současné módní střihy dámských kalhot jednoznačně směřují k pohodlí a zvýraznění ženskosti. Na webových stránkách getfashion.cz můžete vybírat z nejrůznějších vzoru i typů dámských kalhot jako jsou např. legíny, úzké elegantní kalhoty do společnosti, ale také pohodlné letní široké harémové kalhoty či různé druhy sportovních teplákových kalhot. Ženy, které se nebojí lehké extravagance i v elegantním stylu mohou zvolit také dámské kalhoty s volným sedem a úpletem u kotníků nebo kraťasy.

I nejdražší model dámských kalhot od Getfashion stojí méně než 1000 Kč

Trendy v oblasti dámských kalhot dovolují téměř vše, proto je getfashion.cz jasnou volbou pro ty, kteří hledají netradiční, ale kvalitní zboží za krásné ceny. Pokud se stane, že netrefíte velikost, nic se neděje, obratem vám ji samozřejmě vyměníme. V případě, že doma před zrcadlem zjistíte, že jste se zmýlili stylem a vybrané dámské kalhoty ve výprodeji nebudete chtít vůbec, bez problému vám vrátíme peníze.

Při výběru dámských kalhot zohledněte typ postavy

Přestože dnešní móda v rámci extravagance a originality dovoluje téměř vše, vnímejte svoje tělo a nezvýrazňujte svoje zbytečné nedostatky, ve snaze být za každou cenu moderní. Úzké kalhoty si můžou dovolit pouze ženy se štíhlými, dobře tvarovanými nohami. Pokud si je oblékne žena plnějších tvarů, pas sice zakrýt může, ale často tím jen podtrhne silná lýtka a nohy si uměle ještě více zkrátí. V případě dámských jeanových nebo kožených kalhot pak žena může docílit až „mrkvového“ efektu. Na úkor štíhlých nohou, totiž v celkovém dojmu, neúměrně rozšíří zejména oblast hýždí a pánve a siluetou napodobí tvar mrkve. Ženskost plnějších tvarů mnohem lépe ukazují rovné a v dolní části rozšířené střihy dámských kalhot. Tento styl příjemně vytvaruje zadek, zpevní pas a prodlouží postavu. Kalhoty by měly v každé situaci spojovat styl a pohodlí tím nejlepším způsobem. Originalitu a nevšední vzhled jim můžete dodat výběrem barev a vzorů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*