REISSWOLF – archivace a skartace – zabezpečení dokumentů

Bezpečnost dat. To je v dnešní době něco, na co je v oblastech podnikání kladen největší důraz. A to jak s ohledem na nutnost dodržování zákonů, tak například i s ohledem na konkurenci, která po vašich informacích pase. A právě kvalitní archivace daných dat je dnes cestou, jak je mít k dispozici, a zároveň je mít skutečně chráněny. A k tomu mohou pomoci služby systému REISSWOLF. Díky tomu totiž jako podnikatel můžete využívat služby právě v této oblasti, tedy oblasti, která se zabývá bezpečným nakládáním s jakýmikoliv daty. Součástí archivace je samozřejmě také třídění například dle důležitosti, popřípadě i přeprava a jiné služby, které jsou s vašimi dokumenty spojeny. Firma ovšem také nabízí skartaci dokumentů.

Vsaďte na profesionály a ušetřete čas i peníze

V daném směru se rozhodně vyplatí, pokud profesionála a jeho služeb využijete – nejenom, že si můžete být jisti, že bude pracovat v rámci přísných norem a standardů, ale zároveň ušetříte finance nutné například na personál, který by se o vaše dokumenty staral. Stejně tak nebudou nutné ani případné dodatečné prostory sloužící k umístění daných dat – a to ať už se jedná o tištěné dokumenty, nebo jiná média určena k archivaci. Vše je totiž považováno za nosiče dat, a v cizích a nepovolaných rukou by mohly způsobit vaší formě opravdu velké škody. Zvláště, pokud by se k datům dostala konkurence, která by je využila pro svůj prospěch. Můžete tedy využít i skartace svých citlivých dat.

Nechte svá data odborně zlikvidovat

Je jasné, že data, která můžete v budoucnu potřebovat, je nezbytné archivovat. Pokud však již k potřebě nebudou, rozhodně nestačí jejich pouhé vyhození do běžného odpadu. I zde by totiž měla přijít na řadu skartace, tedy skutečně bezpečné zlikvidování, aby v budoucnu nemohlo dojít k případnému zneužití. V tomto ohledu je ideální využít profesionálů v oboru, kteří dokonale zlikvidují jak dokumenty, tak datové nosiče. Vše je navíc vyzvednuto na pobočce vaší společnosti, a odvezeno právě ke skartaci. Navíc takovými zaměstnanci, kteří mají prověrku u Národního bezpečnostního úřadu.  Na závěr bude zničení dat doloženo certifikátem o provedené likvidaci, a tak si můžete být jisti, že žádný z dokumentů již nikdo nikdy nezneužije.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*