Vyzrajte na deštivý podzim stylovým oblečením

Léto již odešlo a na řadu se dostal podzim, který nás zpočátku sice obšťastnil několika krásnými slunnými dny, nicméně babí léto už asi nadobro skončilo. Proto ale není třeba zoufat. Na trhu se totiž nacházejí moc hezké modely oděvů, které se vyznačují originalitou, vkusem a především funkčními vlastnostmi. Právě z toho důvodu se soustředíme na některé základní aspekty, jež byste při volbě oblečení do chladnějších dní měli brát v potaz. Jak se společně přesvědčíme, možností je hodně.

Elegantní kabáty i do nepohody

Uvažujete-li o nákupu opravdu pohodlného oblečení, které bude zároveň i poněkud decentní, vyberte si některý z kabátů. Muži mají spíše rádi tmavější barvy a slim střihy. Moc hezké jsou ale i některé kostkované, případně kárované variace. Fantazii se meze nekladou a barevný svět je takřka nekonečný. Zajímavý může být i kabát dámský, a to například v nějakém vkusném červeném odstínu. Nikde není psáno, že musíte volit zrovna křiklavou rudou. Bohatě postačí decentnější tmavší variace.

Sportovní trekové kalhoty na vycházku

Nemusíte být vyznavači outdoorových aktivit, nicméně do přírody patří kvalitní sportovní oblečení. Z bund se nejčastěji prosazují softshellové modely, u kalhot je tomu ale poněkud jinak. Moderní jsou elegantní trekové kalhoty různých barev. Usedlejší z nás si vezmou spíše jednobarevné provedení, ale k dispozici jsou i kombinace spousty odstínů.

Kam s osobními věcmi?

Vypoulené kapsy nejsou ničím, co by váš vzhled dokázalo oživit. I proto s sebou můžete mít hezkou tašku, jež navíc doladí váš outfit. Do společnosti se vyplatí mít kabelku, ovšem na procházky vám postačí batoh nebo sportovní taška. Naším tipem jsou moderní batohy Dakine, které v sobě snoubí street styl a vysokou kvalitu. Svým designem nezklamou a určitě si vyberete model, který se bude hodit k vašemu oblečení.