Vytvořte si šatník, který podtrhne vaši osobnost

Oblečení by nemělo plnit pouze funkci zakrytí těla nebo zahřátí. Ráda byste se v oblečení cítila opravdu svá? Chcete, aby vaše oblečení podtrhlo vaši osobnost? Známe triky, jak na to!


Zvolte vhodné oblečení pro váš typ postavy

Pro každý typ postavy se hodí trochu jiné střihy. Některé střihy mohou vaší postavě polichotit, jiné naopak upozornit na nedostatky. Ve správě zvoleném střihu se budete jistě cítit sebevědoměji, protože nebudete muset neustále kontrolovat, jestli vám někde něco nevylézá.

Objevte svůj styl

Najděte si styl, který vám opravdu sedne a budete se v něm cítit dobře. Nezáleží na tom, že váš střih kalhot již není trendy. Pokud se v něm cítíte sama sebou, je to přesně ten kousek, který byste měli nosit. Vytvořte si několik možných outfitů a spárujte svůj oblíbený kousek s oblečením, ke kterému nejvíc ladí.

Nepodléhejte aktuálním trendům

Také vám jde hlava kolem z toho, jak se neustále mění módní trendy? A co s kousky, které vyjdou z módy? Uschovat je na později nebo vyhodit a nahradit novými? Nejlepším řešením je je prostě nekupovat. K čemu vám bude v šatníku triko, které si vezmete dvakrát či třikrát, protože je zrovna v módě, ale sami se v něm necítíte dobře?

Zanechte v outfitu kousek sebe

Máte rádi výrazné doplňky, boty na platformě nebo posloucháte rockovou hudbu a máte doma trička svých oblíbených kapel? Nebojte se zapojit takové kousky do svého šatníku. Neohlížejte se na ostatní. Pokud se v nich budete sami cítit skvěle, budete zářit sebevědomím a pozná to i vaše okolí.

Nechte si ušít svůj kousek oblečení na míru

Oblečení, které vydrží a vystihne nejlépe vaši osobnost, je rozhodně oblečení šité na zakázku. Krejčová vám dle vašich přání vymyslí kousek, ve kterém se budete cítit opravdu skvěle. Máte doma zajímavé knoflíky, které nosila vaše babička, a ráda byste jimi doplnila svůj kousek, protože pro vás opravdu něco znamenají, nebo jste si oblíbila určitý vzor? Pražská krejčová Kaya The Tailor splní veškerá vaše přání.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*