Poznejte kouzlo EFT terapie

Stres, psychické potíže, fyzické bolesti a vypětí z vás postupně padají. Povídáte si a přitom cítíte, jak vám doteky terapeuta uvolňují ztuhlá místa na těle. Přitom se zázračně odblokovává i vaše mysl. Najednou máte čistou mysl. Jak se naučíte pracovat s problémy, postupně vidíte, jak snadné je řešit je. Co vám pomůže? EFT terapie.

EFT terapeutka služby

Trápí vás vleklá nachlazení, různé bolesti svalů, hlavy nebo kloubů? Zároveň s tím řešíte, že nejste ve zcela ideální psychické pohodě? Pak je možná dobré povolat terapeuta, který vám s pomocí kombinace více technik odstraní kombinovaný problém fyzického i psychického rázu. Co máme na mysli? Pokud často bojujete s vracející se nemocí, něčím chronickým, pak je původ ve vašem těle silně zakořeněn. I když vás často bolí hlava, což je fyzický projev, neznamená to, že na vině není psychika. Jen si vybavte, jak se vaše tělo „drží“, když třeba nejste doma. Jakmile ale za sebou zavřete dveře, mírná bolest hlavy zcela propukne, protože tělo ví, že se může uvolnit a dát průchod bolesti, která pak rychleji odezní. Tělo tedy pracuje s psychikou. Proto třeba EFT terapeutka pracuje s kombinací tzv. východní, čínské medicíny a klasické západní psychologie.

Jaká je EFT terapie cena?

Jak sezení probíhá? Terapeut si s vámi povídá, a při tom působí na nervová zakončení energetických drah. Ty se tlakem (z principu akupunktury) uvolňují a dochází k odblokování energie. Tato síla pak proudí naším tělem a umí odplavit negativní emoce spojené s daným problémem. Právě díky kombinaci s psychologií si klient uvědomí, co má za problém, a citelněji si zapamatuje, jak jej má řešit. Nemalou roli zde hrají doteky samotné, terapeut vám předává i sílu svoji, která vám chybí. Pokud cítíte, že i vy máte potíže, na něž nestačí separátně naše tzv. západní metodiky, ani východní péče, zkuste tento druh terapie. Jaká je EFT terapie cena? Většinou se pohybuje v řádu stovek za hodinu. Podívejte se, jaké služby nabízí Daniela Vojtová, zkušená EFT terapeutka.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*