Vybíráte rtěnku od Sephora? Tak si nenechte ujít tuto slevu

Nakupujete rtěnky a další kosmetiku? Zkuste e-shop Sephora, kde natrefíte na super slevy, a ne jen to. Sephora nabízí také vlastní kosmetickou řadu produktů. Dále nabízí nejrůznější značky od klasických po vzácnější až po nejslavnější. A to je jen špička ledovce.

Okouzlující svět Sephora

Značka Sephora nabízí komplexní řadu koupelových, pečujících produktů, dále produkty na líčení, doplňky a parfémy. Nabídka je tak pestrá, aby plnila přání jejich zákazníků. Tyto kreativní produkty nabízené v různých množstvích a variantách jsou vyráběné na základě skutečných požadavků. Produkty jsou nekomplikované a hravé. Podobně jako na Notino produkty sledují všechny současné trendy.

Summer 2019

Workshop Summer 2019 představil nové produkty, které dostaly celý svět. Byly zde představeny letní novinky Sephora Collection a dalších exkluzivních značek. Mezi ně patří parfém Pacific Lime značky Atelier Cologne. Příjemná sladce ovocná vůně, která je prostě k nakousnutí. Parfém je vyrobený z kokosu, limetky a eukalyptu.

 

A teď to hlavní ze Summer 2019. Značka Becca představila novou luxusní řadu dlouhotrvajících rtěnek s výživnými oleji, které pomáhají od vysušených rtů. Konturovací tužkou si nejprve vykreslíte obrysy rtů a potom druhým koncem rozetřete barvu na rty, aby konturka působila přirozeně. Na velké finále zakončíte rtěnkou.

 

Na dokonalé obočí jedině s řasenkou Anastasia, která je nyní v deseti odstínech. Barví chloupky v obočí a zároveň se nanáší na pokožku, a to díky gelu. Výsledný efekt je pak výraznější a pravidelný. Doporučujeme shlédnout nějaké Youtube video na správné nanášení nebo využít služeb Sephora, a to zcela zdarma.

Akční víkend

Na nezbytnosti na víkend myslí Sephora dvakrát tolik a nabízí řadu produktů, které vás dostanou. Nemůže vám chybět v kosmetické tašce Smile Detox od značky MERCI HANDY, jedná se o detox pro váš zářivý úsměv. Dále nabízí pleťovou masku Supermud od GLAMGLOW, která je proti nedokonalostem na pleti, a to v cestovním balení. Samozřejmostí je také pilník na nehty ze Sephora Collection, který je za hubičku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*