Vybíráme elektronickou cigaretu pro ženu ve 3 jednoduchých krocích

Elektronické cigarety si našly své příznivce prakticky po celém světě. Klasickou nikotinovou cigaretu za tu elektronickou vyměnily muži i dámy. A právě dámám budou věnovány následující řádky. Pokud se vaše partnerka, kamarádka, manželka či milenka hrdě hlásí k zástupům vaperů, ve třech jednoduchých krocích vám poradíme, jak pro ni vybrat vhodnou elektronickou cigaretu a nešlápnout vedle.

Krok č. 1: Správný výkon a model je základ

V první řadě je důležité zjistit, pro jak silnou kuřačku elektronickou cigaretu vybíráme. Pokud víte, že dáma s e-cigaretami teprve experimentuje, postačí jí klasické modely střední výkonnostní třídy a baterie s kapacitou 650 mAh. V případě silnějších kuřaček, které denně vykouřily do dvaceti klasických cigaret, doporučujeme poohlédnout se po silnějších modelech a bateriích o výkonu alespoň 1100 mAh. U nejsilnějších kuřaček, které denně vykouřily více, než jednu krabičku klasických cigaret pak doporučujeme nejvýkonnější modely GRIPů a nejsilnější baterie pokud možno ve dvou kusech.

Krok č. 2: Funkce a vychytávky elektronické cigarety

Nyní se přesuneme k samotným funkcím elektronických cigaret, které jsou dnes již na velmi vysoké úrovni. Pokud žena s vapingem teprve začíná, pravděpodobně jí postačí základní modely s indikátorem vybití baterie a průhledným tělem clearomizéru, díky kterému může neustále kontrolovat množství e-liquidu. Pokročilejší a zkušenější vaperky pravděpodobně ocení novější modely s možností nastavení napětí a výkonu a dalšími funkcionalitami, díky nimž mohou e-cigaretu přizpůsobit k obrazu svému.

Krok č. 3: Kompaktní rozměry a elegantní vzhled

A protože vybíráme elektronickou cigaretu pro dámu, nesmíme opomenout také její elegantní a nadčasový vzhled, stejně jako kompaktní rozměry. U žen se těší velké oblibě zejména elektronické slim cigarety. Díky nimž se totiž taková e-cigareta vejde nejen do dámské kabelky, ale i plesového psaníčka. Při výběru elektronické cigarety však mějte na paměti, že čím menší model, tím nižší výkon baterie a kratší požitek z vapování. Kupovat e-cigaretu, která vás zaujme kompaktními rozměry, bude vždy na úkor jejich funkcí. Tuto skutečnost je proto dobré při nákupu zohlednit.