Toto jsou nejprodávanější razítka v roce 2022

Razítko Mamachick, to je záruka kvalitně označeného dětského oblečení. Vyrobená z prvotřídních materiálů, dlouhotrvající, odolná a originálně stylová. Kdo ji vyzkouší, ten si ji zamiluje. Na výběr máte z více unikátních variant. Zajímá vás, která byla v roce 2022 tou nejoblíbenější? Nejen to se dozvíte v následujících řádcích.

Razítko Mamachick není jen tak ledajaké obyčejné razítko na oblečení – textil . Mezi svou konkurencí vyniká více vlastnostmi. Pokud jednou vytvoříte jmenovky na oblečení pomocí tohoto razítka, už nikdy nebudete chtít žádnou jinou. Je to zkrátka pohodlné, jednoduché, rychlé a hravé. Navíc jsou takto vytvořeny jmenovky pro děti skutečně trvalé a voděodolné, což vám ušetří nejen čas, ale také další zbytečné starosti.

Výjimečný je také stylový design, který vás jednoduše dostane na první pohled. Na výběr máte čtyři originálně zpracované možnosti razítek ve tvaru roztomilých zvířátek. Konkrétně jde o lišku, sovu, kočku a pandu. Zajímá vás, které z nich se vyprodaly jako první v roce 2022? Máme pro vás připravenou statistiku z e-shopu.

Vítězné trofeje nebo tato razítka jste si zamilovali nejvíc:

Vítězem a tedy nejprodávanějším razítkem roku 2022 se po nerozhodném zápase nakonec stalo KOČÁTKO. V těsném závěsu následovala SOVA, která se vyprodala jako druhá. Na třetím místě skončila PANDA a bramborová medaile se ušla razítku ve tvaru LIŠKY.

Které razítko byste si vybrali právě vy? Máte podobný vkus jako většina lidí ai vašim favoritem by bylo kotě? Nebo jste ani na vteřinu neváhali nad liškou? Tak schválně jak nám to dopadne následující rok…

Další skvělé vlastnosti našich originálních razítek:

Originálnost a stylovost designového zpracování není jedinou věcí, která činí z razítek Mamachick tak skvělou volbu. Trochu jsme vám to načrtli už v předchozích řádcích a nyní to rozvedeme ještě víc.

Pro toto budete s razítkem od mamachick opravdu spokojeni:

  • Koupě, která vydrží: Dnes je zcela běžné nakoupit nové věci stále dokola. Většina věcí se vyrábí nějak méně kvalitně a rozpadne se, jakmile se začne trochu více používat. Ať už je to oblečení, domácí pomocníci nebo elektronika. Samozřejmě neplatí to o všech výrobcích ai razítko od Mamachicku se snaží tento neudržitelný trend nepodporovat. Razítko Mamachick vám s náhradním inkoustem velmi pravděpodobně vydrží pár let. Troufáme si říci, že dobře poslouží během celého označovacího období.

A tak si tento nákup můžete přiřadit k trvalým nákupům s dlouhodobou udržitelností. Což oceníte i když nejste ve straně zelených, ale prostě vám to dává smysl. Udržitelnější by to bylo asi už jen ručně vyšít. Všem lidem, kteří dnes jmenovky ještě vyšívají skláním hlubokou poklonu. Myslím, že pro většinu z nás by to byl skutečný děs.

  • Šup, šup a je hotovo: Narozdíl od zmiňovaného vyšívání, které je časově opravdu velmi náročné, je vytvoření jmenovky na oblečení pomocí razítka otázkou několika vteřin. Jediné, co potřebujete udělat je otevřít kryt a otisknout razítko na vhodné místo na oblečení. Celou garderobu malé slečny či mládence tak máte označenou do pár minut
  • Vytvořená přesně podle vašich požadavků: Tvar razítka totiž není jediná věc, kterou si můžete na vaší příští tvůrce jmenovek na oblečení přizpůsobit. Tím teprve začíná. Dále si vyberete tvar jména, který doplníte o některý z bohaté nabídky příslušných obrázků. Mohou to být kvítky, zvířátka, ale i hračky. Nakonec si zvolíte barvu inkoustu. Vybrat si můžete černou, červenou nebo modrou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*