Donuťte pleť mládnout: Zvládne to nové sérum

Také pleť mažete, abyste jí dodali hydrataci, zabránili tvorbě vrásek, dopujete ji vitaminy? Účinné však není pleť ošálit kosmetikou, ale donutit ji samotnou regenerovat, mládnout, samotnou bojovat proti stáří. Učitelem jí může být inovativní sérum, které vám představíme.

Perpetuum mobile? PERPETUUM sérum

PERPETUUM je první sérum se samoomlazujícím účinkem na našem trhu. Že by to mohl říct každý výrobce o svých produktech? Mohl, proto se podívejte blíže na složení výrobků. Toto sérum proti vráskám obsahuje 7 klinicky ověřených patentovaných účinných látek. Mezi ně patří BIO trojkombinace extraktu z listů čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. Tento mix má samoomlazující účinek a cytoprotektivní vlastnosti. Jak vidíte, jde i o bio sérum. Dále je skvělá kyselina polyglutamová, což je nová molekula v hydrataci. Má dvojitý účinek, jednak hydratuje, a navíc uzamyká hydrataci v pleti. Navíc aktivuje samozavlažování pokožky.

Anti-age sérum pro vaše mládí

Další blahodárná složka, speciálně zmenšená molekula kyseliny hyaluronové, má 18x vyšší vstřebatelnost, vypíná vrásky a aktivuje produkci kolagenu. Molekula je pro naši pleť nepostradatelná z pohledu hydratace a syntézy kolagenu. Produkce kyseliny hyaluronové se totiž od 18 let začíná rapidně snižovat, ve 47 letech máme už jen 50 % této kyseliny v pleti. I proto stárneme. Hexapeptid 7 zase chrání před UV zářením včetně modrého světelného spektra z monitorů. Ano, i to způsobuje stárnutí. Hexapeptid 12 zase stimuluje produkci elastinu, díky tomu kontury obličeje neklesají, pokožka není uvadlá. A znáte skvalan? Největší trendy složka kosmetiky dneška. Nekomedogenní prvek dokonale hydratuje, omlazuje, pleť je hebká a sametová. Vynikající je i hedvábný prášek z aminokyselin, protože právě on násobí účinek všech patentovaných výše zmíněných složek. Spektrum blahodárných prvků uzavírá kamelie japonská, což je jedna z přírodních složek a neodmyslitelná ingredience japonského rituálu krásy. Přípravek stačí aplikovat na oční vrásky, čelo a krk, zkrátka kamkoli, kde potřebujete vyhladit. Produkt zakoupíte na stránkách Pure District.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*