Tipy a triky na studentské slevy

Ačkoliv označení „student“ nemusí být nutně synonymem pro člověka, co má hluboko do kapsy, nezřídka kdy tomu tak skutečně bývá. Ostatně, je pravdou, že míry nezaměstnanosti jsou u čerstvých absolventů a studujících v rámci české populace jedny z nejvyšších. Kupříkladu u lidí se středním odborným vzděláním s maturitní zkouškou činila míra nezaměstnanosti v dubnu přibližně 15%, což je o cca 6% více oproti roku předchozímu. Co proto absolventy a studenty jistě zaujme, je způsob, jak šetřit tak, aniž by museli nutně bez dalšího snižovat svůj životní standart.

Zajímavé, ale jak na to?

K tomu, aby Vám v peněžence i na konci měsíce zůstaly nějaké peníze, nemusíte začínat držet hladovku ani přestat jezdit hromadnou dopravou. Zaměřte se na výdajovou stránku rozpočtu. Jistě utrácíte za nakupování potravin, oblečení, čas od času si vyrazíte do kina či divadla, posedět s přáteli, atp. V takovém případě jsou tu přesně pro vás studentské slevy nabízené na slevových portálech. Pravidelné nabídky slevových akcí z různých oblastí Vám mohou ušetřit měsíčně peníze v řádech desítek, stovek, nebo dokonce tisíců korun.

Chci vědět víc!

Je zřejmé, že opravdu není nutné utrácet více, než je potřeba. Procházejte slevy, které najdete na slevových portálech a možná budete překvapeni zjištěním, kde všude je možné ušetřit. Věděli jste například, že slevové poukazy lze uplatnit například i v některých supermarketech a obchodních řetězcích? Šetřete tak například každý den při nakupování čerstvých potravin v obchodě přes ulici (možná jste přitom ani neměli tušení o tom, že tento obchůdek takovéto slevy nabízí). Přesvědčte se tudíž sami – např. na slevovém portálu vouchercloud.cz najdete širokou nabídku zvýhodněného zboží a služeb z České republiky i ze zahraničí. Věnujte pár chvil seznámení se s tamními aktuálními nabídkami a nechte se příjemně překvapovat.

Suma sumárum…

Ne nadarmo se říká, že kdo šetří, má za tři. V případě nakupování na slevových portálech přitom toto pořekadlo platí dvojnásob. Poznejte, jak skvělou kratochvílí může svět zlevněného nakupování být, přidejte se tak k těm, co umí šetřit a brzy si i Vy již budete moc klidně říct, že kdo šetří, má ne za tři, ale za čtyři.

Zdroj: VoucherCloud

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*