Správná střelba na branku

detska-fotbalova-branka-715199-1Chce se váš syn stát profesionálním fotbalistou jako jeho tatínek? Kope si pořád s míčem? Pořiďte mu fotbalovou branku, aby si opravdu užil ten pocit, když dá gól. Nejenže už nebudete muset řešit okopané zdi, navíc přispějete i k jeho pohybu! Střílení gólů do branky si váš syn zamiluje.

Kam se kope gól

Dětská fotbalová branka rozzáří oči každého malého fotbalisty. Malá kopaná patří mezi oblíbený rekreační sport všech věkových kategorií. Každý malý budoucí fotbalista se musí umět pohybovat na hřišti mrštnou rychlostí v pořádných kopačkách a být kamarád s fotbalovým míčem. K tomu, aby dal gól, ale potřebuje fotbalovou branku, do které se koupou góly. Fotbalová branka pro děti je základním prvkem pro učení se ve správné trefě a správném úhlu. Jen do ní sehnat brankáře.

Branka je základ

Nejeden malý kluk se touží stát opravdovým profesionálním fotbalistou. Stejně jako jejich tatínkové, strejdové, bratranci, ale i fanouškové. Než se však dopracují k prvnímu gólu, čeká je seznámení se zpočátku s nepohodlnými kopačkami a manipulací s míčem. Dle věku a tréninků pak přistupují k lepším výkonům. Ńejen ti úplně nejmenší fotbalisti by měli mít na zahradě svou fotbalovou branku. Koho ale dát do branky? No přece toho, kdo branku pořídí. Těm nejmenším postačí v brance maminka, starší kluci ocení účast tatínka. Dětská fotbalová branka zajišťuje nejen velkou zábavu, ale také pořádnou porci pohybu a toho nejlepšího tréninku. Již po pár vytoužených střelených gólech mohou vstoupit na zelený trávník s opravdovou brankou a ukázat ostatním, jak jsou dobří a vytrénovaní.

Víceúčelová sportovní branka

Dětská fotbalová branka jako dárek pod stromeček? Pořiďte ji vašemu nejmilejšímu. Než bude dost velký na to, aby předvedl své umění na fotbalovém hřišti, může dávat góly doma na zahradě! Odměnou proměny vaší zahrady v tréninkové fotbalové hřiště od amerického výrobce firmy Step2 vám bude láskyplný úsměv vašeho malého nadějného fotbalisty. A když ho to náhodou přestane na chvíli bavit, může si zahrát pozemní hokej či si zablbnout s tenisákem. Branka není jenom na fotbal. Fotbalovou branku pro děti a další výrobky (odrážedla, pískoviště, domečky, kuchyňky, atd). prodává na českém trhu společnost StepTwo.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*